fbpx

OSALE: veebipõhine tudengivarjutamine 27.04 – 10.05

Hei, 7.-12. klassi õpilane! Tule osale virtuaalsel tudengivarjutamisel!

Veel sel nädalal saavad 7.-12. klassi õpilased tulla 45-minutiks tudengivarjuks Tallinna Ülikooli üliõpilastele Zoom platvormi vahendusel. Üliõpilased on välja pakkunud üle 300 kohtumise aja ning õpilastel on võimalus online’is tutvuda ligi 30 Tallinna Ülikooli erialaga. Osalemiseks tuleb valida sobiv eriala ja tudengivarjutamise aeg Tagasi Kooli lehelt.

Noorte vajadus info järele, et teha teadlikke õppimise- ja karjäärivalikud, pole eriolukorrast sõltumata kusagile kadunud. “Eriolukord on sundinud meid kõiki olukordi ümber hindama, õppima ja kiiresti reageerima. Tudengivarju nädal ei ole selles osas erand” rääkis Tallinna Ülikooli Üliõpilaskonna Tudengivarju nädala projektijuht Lydia Kurus. Ta lisab, et ootavad virtuaalsest tudengivarjutamisest osa võtma kõiki õpilasi.

Ka Tallinna Ülikooli suhtekorralduse 3. kursuse tudeng Rando Aljas on valmis tudengivarje võtma. “Mina tegin oma valiku eriala valikul just tänu tudengivarjutamisele!” ütles Aljas ja lisas: “Tänu sellele, et tudengivarjutamine toimub e-keskkonnas, saan ma pakkuda kohtumise võimalust kokku 80 õpilasele 8 erineval päeval.” Aljas loodab, et ka õpilased on avatud uutmoodi võimalustele: “Sellisel moel tudengivarjutamine saab kindlasti olema väga põnev ka varjudele, sest e-keskkonnas kohtumine annab võimaluse küsida ja uurida asjade kohta, mida võib-olla ei julgeta silmast-silma küsida.”

Üliõpilased on juba oma kutsed Tagasi Kooli keskkonda lisanud ja õpilastel on vaja ainult sobiv eriala valida. Võimalus on tudengivarjutada näiteks filmikunsti, inglise keele ja kultuuri, biloogia, ajaloo kui ka alushariduse pedagoogi tudengeid. Leia endale meelepärane eriala ja sobiv aega SIIT.

Facebooki eventi leiad lingilt: https://www.facebook.com/events/2835398149913058/

Zoom tudengivarjutamist korraldab Tallinna Ülikooli Üliõpilaskond koostöös MTÜ Tagasi Kooliga.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus