Osale: ütle aitäh lastevanematele!

09.06.2021
Maris Praats, sisuloome tiimijuht

Ütle avalikult „Aitäh!” lapsevanematele, kes on COVID-19 kriisis oma lastele toeks olnud. 

Viimane aasta on pööranud elu lastevanemate jaoks pea peale. Kriisist tingituna on tulnud silmitsi seista väljakutsetega väga mitmel rindel. Lastevanematest on saanud täiskohaga õpetajad, treenerid, vaba aja planeerijad, nõustajad ja selle kõige juures on nad veel täitnud endi igapäeva töökohustusi. 

Sotsiaalministeerium on algatanud toetuskampaania, millega kutsutakse avalikult tänama ja tunnustama erakordse aasta läbi teinud lapsevanemaid. 

Kas tunned mõnda lapsevanemat, kes vääriks sel aastal erilist tunnustust?

Kampaaniaveebis www.aitähsulle.ee saab sisestada lapsevanemate nimesid, kellele soovitakse tänu avaldada. Kõik tänuavaldused kuvatakse digitaalsetel reklaampindadel nii internetis kui linnaruumis.

Samal ajal juhime tähelepanu ka lapsevanemate oma vajaduste täitmisele ning abisaamise võimalustele. Mõistame, et see kõik on lastevanemaid suuresti kurnanud. Teadmatus, kaua kriisiolukord veel kestab, tekitab ärevust ja mõningal juhul ka depressiooni. See aga mõjutab otseselt nii laste kui ka lastevanemate heaolu ning toimetulekut koduses keskkonnas. Ükski lapsevanem ei peaks oma murega olema üksi. Julgustame siinkohal kõiki vanemaid küsima abi selleks mõeldud kanalites – www.lasteabi.ee ja www.tarkvanem.ee  

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus

Send this to a friend