OSALE: #püsimekoos 15 minutit

Võta kõigest 15 minutit, et hoida enda ja oma lähedaste vaimset tervist!

Peaasi.ee vaimse tervise kampaania „Püsime koos“ raames kutsume kõiki inimesi üksteisele vähemalt 15 minutit päevas vahetut tähelepanu jagama. #püsimekoos 15-minuti väljakutse võib seisneda rääkimises, koos sportimises, loodusesse või jalutama minemises ja muus meelepärases omavahelise suhtluse elemendiga tegevuses. Nii kodus, koolis, lasteaias kui tööl võiks sellel ajal 15 minutiks panna nutitelefonid kõrvale ja jagada teisele oma vahetut tähelepanu. Oluline on märgata ja hoida inimestevahelisi suhteid. Oluline on, et Püsime koos!

Suur osa meist on sel aastal kogenud tavalisest enam muutusi, ebamäärasust ja pingeid. Kuhjuv stress võib olla vallandajaks nii füüsilise kui vaimse tervise haigustele. Selle ennetamiseks on mõistlik igapäevaselt midagi ette võtta. Pühendada kasvõi 15 minutit sellele, et ennast ja teisi kaitsta.

Mida ette võtta 15 minutiga? Peaasi.ee lehel on palju põnevaid tegevusi, töölehti ja mõtteid, kuidas alustada.

Teeviit tiim soovitab mängida sõbraga bingot ja küsida küsimusi:

Lae alla tööleht SIIT.

Jagage väljakutses osalemise kogemust omavahel ja ka teistele edasi, näiteks oma sotsiaalmeedias. Palume selleks kasutada ka teemaviita #püsimekoos ja #15minutiväljakutse.


Püsime koos tegevusi korraldab Peaasi.ee, toetavad Eesti Haigekassa ja Sotsiaalkindlustusamet.

MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas. Peaasjad pärjati 2020 Aasta tervisesõbra tiitliga ning pälvis Presidendi Sotsiaaltöö aastapreemia.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus