fbpx

OSALE: Prototron Junior – tee oma idee teoks!

Tee enda idee teoks koos Prototron Junioriga! 

Meil on mentorid, tööriistad, varuosad ja NOEP sinu idee teostamiseks – ja mis kõige vingem, peaauhinnaks on 1500€ !

Oled 13-19a vana ning sul on mõni nutikas idee, mis võiks lahendada igapäevast kitsaskohta, näiteks õppimises või huvialal? Kui tahad testida, kas sinu idee või tehnoloogiline leiutis muudab maailma paremaks, siis registreeri oma idee Prototron Juniorisse ja teeme selle koos ära! Sinul poolt on idee ja meilt õpetus, kuidas seda teoks teha, mentorid ja võidu korral ka auhinnaraha. Kõlab nagu plaan?

Prototron Junior võitjameeskond saab 1500 eurot auhinnaraha, lisaks superägeda Eesti startupkogukonna täieõigusliku liikme staatuse ning võimaluse õppida just tema ideega enim sobiva valdkonna staarjuhi käe all. TOP 5 meeskonda saavad 500€ krediiti Prototroni partnerite juures, et enda ideest prototüüp teha ning kõik Prototron Juniorisse valitud tiimid teevad koos Prototroni tiimi ja partneritega läbi ägeda programmi, mille käigus õpetame teile ettevõtlust ja kuidas oma ideega liikuda äri poole,  prototüübi tegemist ning anname teile võimaluse oma ala parimatelt nõu küsida, et ise olla tulevikus tegija startupi omanik.

Tähtaeg idee regamiseks: 25.11 kl 23:59

Algatuse käivitajad on Prototroni asutajad Swedbank, TalTech, Teaduspark Tehnopol ja Tartu Ülikool, toetavad Startup Estonia, Comodule, Harju Elekter, Transferwise, Haridus- ja Noorteamet ja Insplay. Programm on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi vahendistest.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus