fbpx

Osale! Põnevad veebinarid 19.-23. novembril

Noorsootöö nädalal, 19.-23. novembril, toimuvad põnevad veebinarid (veebiseminarid), mis tutvustavad 15-26 aastastele noortele võimalusi luua omale soovitud tulevik, mis on kõige ägedam just nende jaoks.


Veebinar 19. novembril – “Kuidas tööturul teiste noorte ees eeliseid saavutada?”


Kas tahaksid kindlat teadmist mida tulevikus edasi teha või on su peas küsimused:

  • Kelleks ma saada tahan?
  • Mis on minu kirg?
  • Mis on minu eriala?

Räägime veebiseminaril, kuidas läbi vabatahtlikes projektides osalemise leida oma tee ja kirg ning kust leida võimalusi projektides osalemiseks. Lisaks saad teada mida vabatahtliku “töö” endast kujutab ning kes üldse vabatahtlike vajavad.

Veebinari algus kell 19:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.


Veebinar 20. novembril –  “Olen noor, mitte lol(l)”


Räägime veebiseminaril võimalustest, mida iga noor peaks teadma enne ühiskonnaellu sukeldumist ning kuidas hoolimata oma noorest east ühiskonnas olulistel teemadel kaasa rääkida, tõstes seeläbi oma enesehinnangut ja -kindlust.

Veebinari algus kell 19:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.


Veebinar 21. novembril – “Huvitavad tegevused, mis noored silmad särama panevad”


Sind vaevab motivatsioonipuudus? Sa ei tea täpselt, mida oma elu teha tahad ja/või otsid oma kirge?
​​​​​​​
See veebiseminar on just sulle! Huviringides osalemine või huvihariduse omandamine on suurepärane võimalus leida endale lähedasi sõpru, kellel on sinuga sarnased huvid ja väärtushinnangud.

Räägime veebiseminaril kuidas leida üles need huvitegevused ja huvikoolid, mis sulle kõige enam korda lähevad, aitavad sul oma kirge leida ja motivatsioonipuudust ületada.

Veebinari algus kell 19:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.


Veebinar 22. novembril – “Kuidas noorelt luua tulevik, mille üle saad uhke olla”


Sind painab vahest tunne, et sul pole piisavalt teadmisi, oskusi või töökogemust, et saada endale unistuste töö? Sa ei tunne ennast väga mugavalt võõraste inimestega suhtlemisel?

Kui üks neist küsimustest su peas keerleb, on see veebiseminar just sulle. Räägime selles veebiseminaris noorteorganisastsioonidest, mis on suurepärane võimalus saada tööturul väga hinnatud kogemusi ja katsetada erinevaid ameteid. Seeläbi võid leida just selle tegevuse ja ameti, mis sulle kõige paremini sobib ja panna varakult alus oma helgele tulevikule.

Lisaks sellele võid läbi noorteorganisatsioonide arendada oma suhtlemisoskuseid, leida väga huvitavaid tutvusi, millest sul tulevikus kasu on või miks mitte ka toreda kaaslase kogu eluks.

Jagame veebiseminaril millised noorteorganisatsioonid Eestis tegutsevad, kust nende kohta rohkem infot leida ning kuidas saada aru, milline neist sulle kõige paremini sobib.

Veebinari algus kell 15:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.


Veebinar 23. novembril – “Kui lihtne on tegelikult osaleda noorteprojektides või õppida välismaal?“


Veebinaril räägime:

  • kuidas noorteprojektides osalemine ja välismaal õppimine mõjutab sinu sissetulekute kasvu tulevikus?
  • milliseid põnevaid noorteprojekte on olemas ja kuidas neist osa võtta?

Noorteprojektid ja eriti välismaal õppimine suurendab sinu iseseisvust ja parandab märkimisväärselt võõrkeelte oskust, avardades seeläbi sinu võimalusi (rahvusvahelise) töö leidmisel ja/või ettevõtluse alustamisel.

Jagame sinuga kuidas leida huvipakkuvaid noorteprojekte ja mida peaksid teadma, enne kui otsustad välismaale õppima minna.

Veebinari algus kell 15:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.


Noortele suunatud veebinaride läbiviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine” kirjeldatud tegevuste raames.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus