fbpx

OSALE! Oskuste festival “Noor Meister 2019”

MIS? Oskuste festival „Noor meister 2019“ on kahepäevane üritus täis võimalusi:

  • täiendada enda teadmisi ning panna käed külge erinevates töötubades, mida korraldavad nii koolid ja ettevõtted;
  • vaadata ringi võimaluste maailmas, mida pakuvad juba omandatud oskused.

Festival pakub väga erinevaid töötubasid, kuhu kõik on oodatud osalema: elektri, toidu, fotograafia, juuksuri, ehituse, tervise, keemia töötuba ja palju muud. Töötubades osalemine annab hea võimaluse katsetada mitmesuguseid ameteid, oskusi ja erialasid.

MILLAL JA KUS? Oskuste festival “Noor Meister 2019” toimub 3.-4.mail Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28, Tallinn)

MIDA SEAL VEEL NÄEB?

  • Traditsiooniliselt toimuvad oskuste festivalil ka kutsemeistrivõistlused. Messihallis saab näha 15 võistlust, kus oma oskused panevad proovile parimad kutseõppurid üle Eesti. Võistlused toovad vaatajate ette hea ja kiire ülevaate sellest, mida erialad endast kujutavad, kui heal tasemel on noored meistrid ja mida koolides õppida saab.
  • Festivali ala pakub hea ülevaate kutseõppevõimalustest üle Eesti. Koolidega saab tutvuda plakatitänaval ja vajalikku infot saab küsida koolide esindajate käest.

Festivali sisustab ka särtsakas päevajuht Daniel Levi, kes esineb ka oma bändiga. Lisaks toimub festivalil ka DJ lahing ning loomulikult leiab festivalilt ka õpilasfirmad, kutsekoolid, karjäärispetsialistid, noorteorganisatsioonid, toidutänava ja teised põnevad eksponendid.

Oskuste festivalile “Noor Meister 2019” on oodatud kõik noored, kes soovivad leida uue hobi või tulevikueriala ning ka kõiki peresid, kes meeleolukal festivalil leiavad nii mõndagi, olgu see töötuba, elav muusika või parimatele meistritele kaasa elamine!

Festival on kõigile tasuta!
Vaata lisa www.noormeister.ee
Leida oskuste festival “Noor Meister 2019” ka Facebook’ist

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus