Osale konkursil ning Sinu töö võib olla Noorsootöö nädala plakatil!

Noorteinfoportaal Teeviit kuulutab välja noorsootöö nädala plakati kujundamise välkkonkursi. Konkursi eesmärk on kasutada noorte poolt joonistatud kujundeid ning tähti noorsootöö nädala plakati ning muude materjalide kujundamisel. Loe lähemalt kuidas konkursil osaleda ja just Sinu joonistus võib olla noorsootöö nädala plakatil!


Noorsootöö nädal keskendub 2019. aastal noorte vaimse ja füüsilise tervise teemale ning nädala raames käsitletakse liikumise ja toitumise olulisust, vaimse tervise ja turvalisusega seotud teemasid ning seda, kuidas noorsootöös pakutavad võimalused toetavad noorte vaimset ja füüsilist tervist ning heaolu.

Näide eelmise aasta tööst. Autor Kaisi Pillart.

Kuidas sellel konkursil osaleda ja kaasa lüüa?

Selleks, et osaleda ei pea tegema muud, kui vaid võtma valget värvi A4 formaadis paberi ning musta markeri või viltpliiatsi ning hakkama joonistama! Teeviit tiimil on hea meel, kui saad iga elemendi või tähe joonistada erinevale paberile, sest nii on neid hiljem lihtsam digitaliseerida ja kujundamisel kasutada. Joonista endale sobivad elemendid ja tähed (allpool täpsustatud), see tähendab joonistama ei pea kõiki allpool nimetatud kujuneid ja tähti, vaid võib valida endale meelepärased.

Kuidas edasi?

  • Joonista TERVISE teemaga seotud kujundeid, nt süda, aju, sportimine, toit, jms (iga kujund eraldi paberil);
  • Joonista üksi või koos sõpradega tähti: N-O-O-R-S-O-O-T-Ö-Ö-N-Ä-D-A-L ja T-E-R-V-I-S (iga täht eraldi paberil);
  • Joonistamiseks kausta A4 suuruses valget paberit ja musta värvi markerit või viltpliiatsit;
  • Joonista palun üks kujund/ täht ühele paberile ning kasuta kindlasti ära kogu paberi suurus;

Saada hiljemalt 19. aprilliks aadressile teeviit@teeviit.ee oma tehtud joonistustest skaneeritud koopia märksõnaga “Noorsootöö nädala visuaal”. Võtame Sinuga ühendust ja just Sinu joonistus võib olla noorsootöö nädala plakatil!

Lisainfo: teeviit@teeviit.ee

 

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus