OSALE! Klassiekskursioonide konkurss #MeieReis

Aitab kellegi kolmanda kokku pandud klassireisist! Teie klass, teie reis – pange üheskoos klassikaaslastega kokku üks eriti äge klassireis, sest parimaid ootavad vägevad auhinnad!

Peaauhindadeks on parimate reiside maksumuse tasumine, publiku lemmikule on eriauhind Eesti Rahva Muuseumilt. Lisaks on mitmeid auhindu välja pannud Eesti Terviserajad, TalTech Mektory Tehnoloogiakool, Energia Avastuskeskus, Vudila Mängumaa, Nõmme Seikluspark, Kiviõli Seiklusturismi Keskus, Eesti Pank, Tervise Paradiis ja Lõunakeskuse Seikluspark.

KUIDAS OSALEDA?

  • Mine sellele veebilehele;
  • Pange koos klassikaaslaste ja klassijuhatajaga kokku ekskursiooni projekt;
  • Täitke ankeet, kus kirjeldate oma reisi ja selle eelarvet ning läbite lühikese rahatarkuse testi;
  • Filmige üles klassi tutvustav kuni 2-minutiline videoklipp ning laadige see Youtube’i.

NB! Mõelge enne projekti esitamist klassireisi kava ja eelarve hoolikalt läbi, sest esitatud projekti ei ole võimalik hiljem muuta!

MIDA PEAKS OSALEMISEL SILMAS PIDAMA?

Konkursi eesmärgiks on edendada õpilaste finantskirjaoskust ehk rahatarkust ning anda praktiline kogemus eelarve planeerimise, meeskonnana töötamise ja projekti koostamise vallas.

Konkursil hinnatakse eelkõige ekskursiooni terviklikkust ja seda, milliseid õpiväljundeid see loob. Oluline on ka eelarves püsimine ja võimalikult leidlike ja loovate lahenduste leidmine.

Konkursile esitatud projekte hindab žürii, kes selgitab igas kooliastmes (1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass, 10.-12. klass) välja kõige terviklikuma projekti.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus