fbpx

Osale: Keskkonnateemaline videokonkurss mini Negavatt

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) ootab I-VI klasside õpilasi taas osa võtma keskkonnateemalisest videokonkursist mini Negavatt, mis sellel hooajal keskendub tekstiilijäätmete probleemile. Konkursi alateema on „Riietesse uppuv maailm.“

Konkursile on oodatud kuni 2-minutilised videoklipid, mis pakuvad välja kõikvõimalikke lahendusi, mida teha tekstiilijäätmetega ja kuidas vähendada uute riiete emotsionaalset soetamist.

Konkurss toimub kahes vanusekategoorias: I-III klasside ja IV-VI klasside õpilased. Võistlustöö saab konkursile esitada klassi esindav õpetaja, klassijuhataja või huvijuht.

Videoid on võimalik esitada kuni 17. novembrini Negavati kodulehel.

Konkursi peauhinnaks on mõlema vanusekategooria parimale klassile reisielamus kuni 700 euro väärtuses mõne loodushariduskeskuse külastamiseks või matka läbiviimiseks. Reisielamuseta ei jää ka teised esikolmikusse tulnud meeskonnad. Konkursi võitjad selgitavad välja KIKi töötajad. Lisaks panevad hariduslikud eriauhinnad välja konkursi partnerid ERR Lastekraan.ee, Rimi Eesti Food AS, Eesti Pandipakend, Uuskasutuskeskus ja Stella Soomlais Studio. Parimaid töid saab vaadata ERR Lasteekraan.ee lehelt ning neid näidatakse ka ETV2 noortesaates NOVA.

Täpsemad konkursi tingimused leiab Negavati kodulehelt ning infot jagab Negavati projektijuht Anni Raie (anni.raie@kik.ee, 59 094 144).

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus