fbpx

OSALE ja VÕIDA: Teeviit ja Delfi projekt „Sisukas vaheaeg“

Selleks, et oleks lõbusam hoida kinni karantiiniaja reeglitest ning püsida kodus, kuid saada siiski eriline mälestus koolivaheajast, kutsuvad Teeviit ja Delfi noori osa võtma programmist: SISUKAS VAHEAEG. Karantiiniaja koolivaheaeg on 20.-26.aprill. Selleks perioodiks on Teeviit, Delfi ja Haridusministeerium pannud kokku meeleoluka programmi, et oleks lõbus, saaks ennast proovile panna ning oma silmaringi avardada!

Terveks nädalaks on oma koju programmi keskjaama püsti pannud Kristel Aaslaid ja Mattias Naan, kes teevad tööpäevadel lülitusi teiste artistide ja põnevate isikute kodudesse. EST kampaaniasse on kaasatud: Liis Lemsalu, Karl-Vilhelm Valter, Liis Velsker, Kelly Sildaru ja Mihkel Ustav, Maris ja Kristjan Lüüs, Joel Ostrat ja Kertu Birgit Anton. On ka vähemalt üks üllatuskülaline, kuid neid võib lisanduda veelgi. RUS kampaaniasse on kaasatud: Artjom Zavitsiki, Gameboy, Elina Netšajeva, Ksenia Balta/ Konstantin Vassiljev, paar veel kinnitamisel, päevajuhiks on Alina Zaharova. Teemadeks on vaimne ja füüsiline tervis, esinemine, muusika, kokkamine, tarbimine ja keskkond, teadus.

Iga päev esitatakse noortele väljakutse/challange ja see kestab 24 tundi. Järgmine päev algab auhinna loosiga (5 auhinda päevas). Auhinnad on välja pannud: Nike, Telia, Kalev, Photopoint ja Rademar. Challenge’ite võitjate ja külaliste suud teeb magusaks Balbiino.

Projekt valmib Delfi, Teeviit.ee (ENTK) ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös.

Vaata rohkem kampaania kodulehelt – delfi.ee/sisukasvaheaeg

Lisaks facebooki event

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus