fbpx

OSALE: inspiratsiooniseminar PrintMeediaLIVE

26. mail kell 14.00-15.30 toimub Eestis esimest korda gümnasistidele ja põhikooli lõpuklassidele suunatud trükierialasid tutvustav üritus „PrintMeedia LIVE“.
Tule vaatama milline on trükitud maailm meie ümber ning millised on selles valdkonnas noortele suunatud õppimis- ja karjäärivõimalused.
Oma kogemust jagavad nii noored start-up tegijad kui ka edukad ettevõtjad.
Inspiratsioonipäeva modereerib Jüri Muttika.

Eesti trükitööstus on viimase kümnendi jooksul palju muutunud, kaasaegne tehnoloogia, digitaliseerimine ja  automatiseerimine on muutnud nii ettevõtteid, kui tööd trükiettevõttes. Eesti trükitööstus on tugevalt ekspordile  suunatud majandusharu, enam kui poole müügikäibest moodustab eksport ning peamised ekspordi sihtriigid on  Soome, Rootsi, Norra, Taani ja Läti.  

Trükisektoris leiab väga eriilmelist tööd: erialaspetsiifilised ametid (trükkal, trükiettevalmistaja, järeltöötleja), mida saab  õppida Tallinna Polütehnikumis; mehhatrooniku või muu tehnilise taustaga seadmete operaatorid, tootmisjuhid, sh  tootmise digitaliseerimise ja automatiseerimise spetsialistid, kujundajad ja projektijuhid, kvaliteedijuhid,  keskkonnaeksperdid (roheline tootmine, sertifikaadid, toote jalajälg jms), logistikaga tegelevad inimesed,  müügipersonal, sh väga oluline on ekspordi suuna müügispetsialistid, samuti muu tavapärane ettevõtte juhtimistöö:  personal, raamatupidamine ning üha enam ka turundajad, sotsiaalmeedia eksperdid.  

Vaata lähemalt „PrintMeedia LIVE“ Facebooki üritusest!

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus