Osale: Filmifestival Horisont tuleb taas!

Tänavu 6. aprillil toimub Paide Gümnaasiumis noorte enda korraldatav Filmifestival Horisont, mis ei toimu esmakordselt.

Võta sõbrad kampa ja vändake kokku üks lahe lühifilm! Filmi teemavaliku tegemisel olge loomingulised, sest kriteeriumid puuduvad (muidugi peab filmi sisu jälgima osalemistingimusi). Läbi filmi on võimalik avaldada arvamust ennast kõnetavatel teemadel, mida teiste noortega Horisondil jagada.

See on sinu võimalus astuda esimesed sammud “Oscari” suunas!

2022 Filmifestivali AFTER MOVIE

Esimene filmifestival toimus 2022. aastal, kui Ronaldo Ollo ja Markus Rooba (Horisont 2022 eestvedajad) nägid võimalust läbi filmifestivali anda noortele platvorm, et nad saaksid oma hääle/arvamuse loominguliselt avaldada. Eestvedajad said filmifestivali korraldamise idee sellest, kui nad olid juba varasemalt vändanud kokku mõned lühifilmid. Lühidalt öeldes oli neil tärkamas huvi filminduse ning sellega kaasneva maailma vastu ja nagu ikka iga filmiga kaasneb üks korralik filmifestival!

Arvamust saab avaldada läbi filmi, tänu millele oleme alustanud koostööd Arvamusfestivaliga, et noorte hääl kõlaks veelgi jõulisemalt ja jõuaks ka kaugemale.

Kas tundub huvitav? Enim tähelepanu pälvinud filme saab näha ka tänavusel Arvamusfestivalil (11.-12. August Paides).

2023 Filmifestivali TREILER

Filmifestivali SOTSIAALMEEDIA KANALID

Horisondi korraldusmeeskonna kontakt: filmifestivalhorisont@gmail.com

Rahastatud Euroopa Liidu poolt. Avaldatud seisukohad ja arvamused on ainult autori(te) omad ega pruugi kajastada Euroopa Liidu või Euroopa Hariduse ja Kultuuri Rakendusameti (EACEA) seisukohti ja arvamusi. Euroopa Liit ega EACEA nende eest ei vastuta.

Skip to content