fbpx

OSALE: Edu konverents

Paljud tunnevad siin maailmas oma kohta otsides hirmu ja ärevust, puudub teadmine, mida selle imelise elu-teekonnaga pihta hakata. Ühiskonnas liigub arvamusi ja hoiakuid, mida on vaja elus saavutada, et olla edukas.

Need ühiskondlikud normid aga panevad noored pinge alla- noored koormavad end kooli ja huvitegevusega üle selleks, et olla teiste poolt aktsepteeritud. See ei mõju hästi noorte vaimsele, füüsilisele ega sotsiaalsele tervisele ning individuaalne lähenemine edu-kontseptsioonile saab mõjutatud välistest teguritest.

Konverentsil saab arutada elulisi teemasid inspireerivate inimestega- süstides noortesse seeläbi julgust ja enesekindlust, aidata neil nende elu isiklikke väärtusi leida ja pakkuda nõuandeid, kuidas kaardistada oma eesmärkideni jõudmist.

Edu konverents toimub 10.10.2020 Võru Spordikeskuses, kuhu tulevad noori inspireerima motivatsioonikõneleja Rain Tunger, sisemist rahu ja stressiga toimetulekut õpetav Lii Kaudne Vaikuseminutitest, aktiivne Sandra Raju, julged ja fokusseeritud noormehed Vabadusspordist, enesearmastusest pakatav Paljas Porgand ning sisemise hääle eestkõneleja ja laulja Eleryn Tiit.

Autorid: Karolin Rätt ja Katriine-Maria Orula

Vaata ka facebooki sündmust. 

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus