Õpilasvõistlus “Valede jaht”

Osale võistlusel „Valede jaht”, et õppida paremini internetivalesid avastama. Kõigi võistlustöö esitanud noorte vahel loositakse välja auhindu ning parimate tööde põhjal valmib õppematerjal.

Kellele on võistlus mõeldud?

Võistlusele on oodatud 7-19-aastased õpilased nii üksi kui ka kuni viieliikmelise tiimina. Soovi korral võivad õpilased kaasata ka mentori, näiteks õpetaja või lapsevanema.

Kuidas osaleda?

Võistlusel osalejad otsivad internetist valesid, vormistavad need võistlustööks ja esitavad võistluse lehel oleva vormi kaudu. Üks osaleja või grupp võib esitada kuni kaks tööd. Valesid võib otsida mis tahes kategoorias – meemid, videod, animatsioonid, infograafikud, uudised, reklaamid, veebilehed, e-kirjad, sotsiaalmeedia postitused jmt.

Tähtaeg

Viimane päev võistlustöö esitamiseks on 20. oktoober 2020.

Lisainfo:

Veebiseminarid osalejatele ja mentoritele

Õpilasvõistluse „Valede jaht” osalejate toetuseks korraldab Haridus- ja Noorteamet kaks veebiseminari:

  • 15. septembril kell 16 – otse-veebiseminar gümnasistidele, mida on oodatud jälgima ka õpetajad ja lapsevanemad. Link veebiseminarile avaldatakse enne toimumist „Targalt internetis” kodulehel.
  • 16. septembril kell 18 – veebiseminar õpetajatele ja lapsevanematele, kes toetavad konkursil osalevaid õpilasi. Seminarile saab registreeruda siin.

Konkurssi korraldavad Haridus- ja Noorteamet, Lastekaitse Liit ja TalTech. Võistlus toimub laste ja lapsevanemate teadlikku internetikasutust toetava Targalt internetis” projekti raames. Kontakt: Triin Kaasik, Haridus- ja Noorteameti projektijuht (Triin.Kaasik@harno.ee).

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus