Õpilaste teadustööde riiklik konkurss – tähtaeg 20.02!

Eesti Teadusagentuur kutsub õpilasi esitama oma uurimistööd 2019. aasta õpilaste teadustööde riiklikule konkursile! Konkursitööde esitamise tähtaeg on 20. veebruaril!

Konkursi lõppvoor, kuhu kutsutakse kuni 100 parima töö autorid oma töid stendiettekannetena esitlema, ja konkursi auhindade kätteandmine toimuvad Õpilaste teadusfestivalil 16.-17. aprillil 2019 Tartus Eesti Rahva Muuseumis. Preemiasaajad kuulutatakse välja festivali teisel päeval 17. aprillil.

Auhinnad

Konkursile saabunud töid hinnatakse eraldi põhikooli ja gümnaasiumi astmes. Võitjate vahel läheb jagamisele preemiafond 11 400 eurot. Rahalised auhinnad on ka esimese preemia pälvinud tööde juhendajatele.

Auhinnasaajate seast valitakse välja Eesti esindajad Euroopa Liidu noorte teadlaste konkursile ning rahvusvahelisele teadusmessile Intel ISEF Ameerika Ühendriikides. Lisaks ka osalemine noorte teadusnädalal Londonis, noorte teaduslaagris Šveitsi alpides ja Šveitsi talendifoorumil.

Täpsem info konkursi kohta

Millistest konkurssidest saab veel osa võtta?

Oma uurimistöid saavad sama veebikeskkonna kaudu esitada ka need õpilased, kes võtavad osa Tartu Keskkonnahariduse Keskuse keskkonna-alaste uurimistööde konkursist (tööde esitamine kuni 20. veebruarini 2019), lisainfo Tartu Loodusmaja kodulehelt.


Rohkem infot:

Liisi Röömel
Konkursside koordinaator
tel 516 6838

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus