fbpx

TANTSIME KOOS noorsootöö nädalal!

25. novembril 2020 kl 13:00 toimub üle-eestiline tantsuaktsioon, mis on selleaastase noorsootöö nädala tähtsündmuseks! Tantsuvideoid ootame terve noorsootöö nädala jooksul!

Tantsuhiid Märt Agu on Liis Lemsalu värske loo “Halb või hea” taustal kokku pannud üheminutilise tantsukava, mis on jõukohane kõigile! Seekordse noorsootöö nädala lööklause on “Loon ise oma elu”. Tantsuaktsioon sümboliseerib loomingulisust, julgust ja ettevõtlikkust proovida midagi uut – et luua seeläbi ise oma elukogemust.

Tantsi üksi või võta kaaslased kampa, tehke Märdi sammude järgi ja Liisi loo taustal oma video, et taasleida see mõnus õlg-õla tunne, mis keerulisel ajal hapraks muutuma kipub. Kokku saab tulla nii füüsiliselt kui ka virtuaalselt – järgigem riiklikke Covid-19 reegleid, võimalusel tantsigem õues ja regulaarselt koos käiva grupiga (klassi- ja trennikaaslastega, väiksema sõpruskonnaga vms), või miks mitte üle ZOOMi, nagu ajale omane ;).

Leia Märt Agu pöördumine ja õppevideo:

Osalemiseks:

  • Planeeri 25. novembriks oma kalendris u. 15 minutit – kogunemine, soojendusharjutused ning 1 minut tantsu ja lusti algusega kl 13.00*
  • Õpi novembrikuu jooksul Märt Agu koostatud minutiline tantsukava
  • Leia vahva koht, et tants esitada – miks mitte tantsida ilmast sõltumata sügiseses pargis või hoopiski veebis! Olgem loovad!
  • Pane taustaks mängima Liis Lemsalu lugu “Hea või halb” – selle leiad Spotifyst shorturl.at/fxAY3  või Youtube’ist https://youtu.be/WD1LBckiNHo.
  • Salvesta oma tantsuaktsioonist videoklipp ja postita kas stoorina või postitusena Instagrami kontole** Kõigi video jagajate vahel loosib noorteinfoportaal Teeviit välja toreda üllatuse!
  • Loosis osalemiseks märgi postituses @teeviit @liislemsalu @mart_agu ning kasuta teemaviiteid #looniseomaelu #noorsootöönädal2020

Jälgi Instagramis noorteinfoportaali Teeviit ja vaata lisaks www.noorsootoonadal.ee

Tantsime kõik koos 25. novembril kl 13:00!

* Tantsu võib esitada ka muul ajal terve päeva vältel – loosis võetakse arvesse kõik 25. novembril kuni südaööni postitatud videolood
** Loosis osalemiseks peab konto, mille alt videot jagatakse, olema avalik – privaatsetelt kontodelt postitatud videod ei ole meile kahjuks nähtavad

2020. aastal toimuvaid noorsootöö nädala tegevusirahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus