fbpx

Noorte Heaks projektikonkursi täiendav voor septembris

Septembri keskpaigas avaneb Noorte Heaks projektikonkursi täiendav voor, mis keskendub üle-eestilise noorsootöö nädala teemale ja projektid aitavad ellu viia nädala eesmärki üle Eesti. Välkvoor on avatud 21.09-11.10.2021.  

Toetust saavad taotleda noortekeskused, huvikoolid ning noorteühingud ja -ühendused. Maksimaalne toetussumma projektidele on 5000 eurot, avatud on ainult üldprojektide kategooria ning koostöö projektitegevuste korraldamiseks eri asutuste vahel ei ole voorus nõutav.  

Projekti planeerimise ja taotluse esitamise oluline osa on noorte kaasamine ehk noorte vajadustel põhinemine. Noorte kaasamiseks sobivad nii otsese suhtluse kui digitaalsed meetodid, so arutelud, küsitlused, ideelaborid ja mitmed muud kaasamise meetodid.  

Välkvooru peamine eesmärk toetada ettevõtmisi, mis on suunatud noorte vaimse tervise toetamisele ja digitaliseerimisega seotud väljakutsete ning võimaluste mõtestamisele, mis on 11. korda  aset leidva üle-eestilise noorsootöö nädala selleaastane fookus. Nädalat tähistatakse 22.-30.11.2021 ning nädal kannab pealkirja „#teenendalehead“. Projektis korraldatud tegevused võib siduda üle-eestilise noorsootöö nädala toimumisega, et toetada noorte informeeritust ja pakkuda läbi mitmesuguste tegevuse ning võimaluste fookuse mõtestamiseks.  

Taotlusvooru täpsem info on septembri keskpaigast leitav Haridus- ja Noorteameti veebis ja ning konkursiveebis.  

Kontakt:
Tiina Sinijärv
Noorsootöö programmide büroo peaekspert
Noorteosakond
5231447
tiina.sinijarv@harno.ee

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus