fbpx

Noorsootöö nädal: Mida teha ja kus osaleda teisipäeval?

Noorsootöö nädal on hoo sisse saanud ning 2. päev alustab. Mis täna toimub ning kus osaleda võiks? Teeviit toob taaskord mõned soovitused, millest täna osa võtta!

1. Fotojaht „Inspiratsioon“

Kas Sina tead, mis on fotojaht? Igatahes on see põnev võimalus sõpradega toredasti aega veeta. Muhu Noortekeskus kutsub noori fotojahile, mille käigus tuleb teha foto etteantud nimekirja põhjal noortekeskuse naabruses. Sea sammud Muhu Noortekeskusesse, sest fotojaht toimub kell 14:15-15:45.

2. Rollimäng!

Kes on noorsootöötaja ja millega ta tegeleb? Räpina Avatud Noortekeskus  kutsub noori osa võtma rollimängust „Norosootöötaja = hunt kriimsilma 9 ametit“. Tõotab tulla põnev õhtu! Rollimäng toimub Räpina noortekeskuses kell 16:00-20:00.

3. Teeviit.ee noorte võimaluste töötuba Tallinnas

Tallinna noored – Teil on võimalus osaled aTeeviit.ee ideetoas, mis toimub kell 10:00-14:00 Mektorys (Ehitajate tee 5, Tallinn). Ideetubades leiame vastuseid küsimustele: Kuidas noored saaksid paremini enda võimalustes orienteeruda? Kuidas saadud kogemusi mõtestada ning enda tuleviku heaks rakendada? Ideetubasid viib läbi Harald Lepisk. Eelnev registreerimine on vajalik ja seda saab teha SIIN. PS! Ideetoad toimuvad ka Jõhvis (21.11) ja Pärnus (22.11).

4. Teemakohvik Mustvee vallavanemaga

Kui sa oled Mustvee valla noor, siis see on sinu võimalus osaleda vestluses Mustvee vallavanemaga – esita küsimusi, tee ettepanekuid ning jaga muresid või rõõmu. See on sinu võimalus anda panus enda kodukoha arengusse! Teemoakohvik toimub Lohusuu Vabaajakeskuse Noortetoas kell 14:00-15:00.

5. Kiirgame

Hmm, see tundub küll üks põnev töötuba olevat! Keevi Põhikool ja noortekeskus kutsuvad: Sõnastame ja joonistame enda positiivsed “kiired”. Inspireerime seeläbi märkama ennast ja teisi. Lisaks vaatame, kas kiired on erinevad noortekas ja koolis ning mida teha, et ka kool kiirgaks positiivsemat. Töötuba toimub 8:00-12:00.

6. Joonistamine koos kunstnikuga

Saarema Kunstistuudio kutsub Sind joonistama koos kunstiku Aili Jungiga TUJUPILTI. Mis on tujupilt? Selle saad teada juba kohapeal, seega sea end õigeks ajaks kohale – kell 18:00-20:15 Saarema Kunstistuudios.

7. Veebinar „Olen noor, mitte lol(l)“

Tänase veebinari teemaks on „Olen noor, mitte lol(l)“. Räägitakse võimalustest, mida iga noor peaks teadma enne ühiskonnaellu sukeldumist ning kuidas hoolimata oma noorest east ühiskonnas olulistel teemadel kaasa rääkida, tõstes seeläbi oma enesehinnangut ja -kindlust. Veebinaris vestlevad  Roland Tokko (Edu Akadeemia), Sirle Muiste (Võru Vallavalitsuse noorsootööspetsialist) ja Taavi Immato )ansambli Shanon solist). Veebinar on tasuta, algab 19:00 ning vajalik on registreerimine, mida saad teha SIIN.


Siin on siiski kõigest väike valik tänastest sündmustest. Noorsootöö nädal toimub terve nädala jooksul ning kindlasti toimub ka sinu kodukohas mõni tore sündmus! Vaata rohkem noorsootöö nädala kavast.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus