fbpx

Noorsootöö nädal: Mida teha ja kus osaleda reedel?

Üle kogu Eesti on Noorsootöö nädala raames lahedaid üritusi, millest osa saada. Taaskord väike valik üritustest, millest täna osa saada.

1. Noorte disko: Noored DJ korraldavad noortele disko

Jõgeva Valla Noortekeskus kutsub täna õhtul külla, sest noored DJ korraldavad ise Jõgeva valla noortele disko. Üritus toimub noortekeskuses kell 18:00-22:00. Tule ise ja võta oma sõbrad kaasa!

2. Veebinar “Kui lihtne on tegelikult osaleda noorteprojektides või õppida välismaal”

Veebinaril räägime, kuidas noorteprojektides osalemine ja välismaal õppimine mõjutab sinu sissetulekute kasvu tulevikus ning milliseid põnevaid noorteprojekte on olemas ja kuidas neist osa võtta? Veebinaril vestlevad Roland Tokko (Edu Akadeemia), Riin Luks (Nopi Üles! projektijuht), Annely Emma Krell (YFU Eesti) ja Jaak Roosaare (investor ja „Rikkaks saamise õpiku“ autor). Veebinari algus kell 15:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.

3. Ööakadeemia „Mängime veega“ 

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskuse huvikool Tartu Loodusmaja kutsub Sind Ööakadeemiale, mille teemaks on „Mängime veega“. Hilisõhtust kuni varahommikuni toimuvad vee-teemalised töötoad, lauamänguturniir ning ööfilmi vaatamine. Üritus toimub aadressil Lille 10 ning algab täna kell 18:00 ning lõppeb kell 10:00 (järgmisel hommikul). Rohkem infot ja registreerimine üritusele SIIN.

4. Vestlusõhtu Nils Joonas Põldmega

Reede, 23. novemberil, kell 18.30 kutsume kõiki 13+ noori põnevale vestlusõhtule Nils Joonas Põldmega, kes on spordiklubi Imperial treener ja tuntust kogunud ka kui Saue Vallavolikogu noorim liige. Räägime avameelselt noore mehe mõtetest, õnnestumistest ja ebaõnnestumistest. Üritus toimub Saue Noortekeskuses (Koondise 20, Saue).

5. Lauamängude Õhtu

Viljandi Avatud Noortetuba kutsub noori lauamängude õhtule. Õhtu jooksul mängitakse tuntud ja veel tundmatuid lauamänge ja arutletakse, mida annab üks selline õhtu. Lauamängude õhtu toimub täna kell 18:00-21:00 Viljandi Avatud Noortekeskuses (Hariduse 12a, Viljandi).

6. Töötoad Sillamäe Avatud Noortekeskuses

Täna toimub Sillamäe Avatud Noortekeskuses korraga kaks töötuba – DJ töötuba ja otseülekande töötuba.

  • Noored saavad vaadata kuidas DJ puldiga töötab ja saavad ka ise proovida. Rohkem infot SIIN.
  • Noored õpivad, kuidas otse tv seadmeid paigaldada, kuidas sisse lülitada ja youtube kanali kaudu teha otseülekandeid. See on suurepärane kasulik kogemus. Rohkem infot SIIN.

7. Noortepidu UUED NÄOD

Värska Avatud Noortekeskus kutsub noortepeole! Sündmusele võib tulla maskiga, kostüümiga ja on võimalus ka kohapeal laenutada maske, parukaid ja kostüüme, et võtta endale uus nägu. Noortepidu viivad läbi inimesed, kes igapäevaselt noortekeskuses ei tööta. Üritus toimub Värska Avatud Noortekeskuses kell 16:00-21:00.

8. Noorteka seinade värvimine

Vasalemma Noortekeskus kutsub noori noortekale värsket ilmet andma – värvitakse üheskoos seinu ning lisaks saab iga noor jätta seinale oma käejälje. Kui soovid sellest osa saada, siis mine täna kell 14.00-19.00 Vasalemma Noortekeskusesse (Ranna tee 8).

9. Kontsert Kiviõli I Keskkoolis – Maarja Nuut

Kiviõli I Keskkooli tuleb täna noortele esinema ja inspireerima erakordne muusik Maarja Nuut. Kontsert algab kell 13:20.


Siin on siiski kõigest väike valik tänastest sündmustest. Noorsootöö nädal toimub terve nädala jooksul ning kindlasti toimub ka sinu kodukohas mõni tore sündmus! Vaata rohkem noorsootöö nädala kavast.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus