fbpx

Noorsootöö nädal: Mida teha ja kus osaleda neljapäeval?

Noorsootöö nädala 4. päev on jälle täis põnevaid üritusi ja töötube, millest osa võtta. Võimalusi on palju – käsitöö ja inseneeria töötoad, inspiratsiooni- ja kogemuslood, veebinarid jne. Vaata ja leia endale see üritus, mis enim kutsub!

1. Sotsiaalmeedia töötuba „Silmapaistvalt sotsiaalmeedias“

Sind huvitab sotsiaalmeedia? Tahad teada selle võimalustest ja ohtudest? Ning tahad ka ise panustada ühe noortekeskuse sotsiaalmeedia haldamisse? Siis see töötuba on sulle – töötoas räägitakse sotsiaalmeedia ohtudest, võimalusest ja internetiturvalisusest. Lisaks saad anda nõu Mustamäe Noortekeskuse sotsiaalmeedia kanalite haldamiseks. Töötuba toimub Mustamäe Avatud Noortekeskuses (Ehitajate tee 82, Tallinn) kell 17:30-19:00.

2. Inseneeria- ja leidurite töötuba

See töötuba on õpilastele, kes on huvitatud sellest, kuidas töötavad autod, raketid, lennukid, elektrijaamad, päikesepatareid, sillad, tornid, nutitelefonid jne. Töötuba toimub Aravete Avatud Noortekeskuses (Piibe mnt 27, Aravete alevik) kell 16:00-17:30. Töötuba on mõeldud 4.-9.klassi õpilastele.

3. Inspireerides end läbi inspiratsiooni

Viljandi Avatud Noortetoa ja Viljandi Kunstikooli ühisprojekt Videokursus Skatepargis on nüüdseks kokku pandud üheks mõnusaks videote vaatamise õhtuks. Vaatame kursusel osalenute poolt meisterdatud videoklippe ning vestleme sellest, kuidas ühed noored on suureks inspiratsiooni allikaks teistele. Üritus toimub Viljandi Avatud Noortetoas kell 17:00-18:30. Vaata rohkem infot SIIT.

4. Kogemuslugu „Teibitud suu“

Noorelt noorele kogemuslugu Eliis Grigori läbikogetu põhjal. Tegu on endise anoreksiat põdenud neiuga, kes tuleb noortele oma lugu rääkima. Eliis on kirjutanud ka oma loost raamatu „Teibitud suu. Tüdruk, kes lõpetas söömise“. Eliis Grigor jagab oma kogemuslugu  Valga Gümnaasiumis (Julius Kuperjanovi 10, Valga) kell 12:35-13:50.

5. Veebinar „Kuidas noorelt luua tulevik, mille üle saad uhke olla?“

Sind painab vahest tunne, et sul pole piisavalt teadmisi, oskusi või töökogemust, et saada endale unistuste töö? Sa ei tunne ennast väga mugavalt võõraste inimestega suhtlemisel? Kui üks neist küsimustest su peas keerleb, on see veebiseminar just sulle. Räägime selles veebiseminaris noorteorganisatsioonidest, mis on suurepärane võimalus saada tööturul väga hinnatud kogemusi ja katsetada erinevaid ameteid. Veebinari algus kell 15:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.

6. SUDOKU võistlus

Sudoku lahendamise võistlusele on oodatud igas vanuses osalejad, kus selgitatakse välja Jõhvi parim sudoku lahendaja! Võistlus toimub Jõhvi Noortekeskuses (Hariduse 3, Jõhvi) kell 16:00-19:00. Rohkem infot leiad SIIT.

7. Noored! Kuhu Edasi?

Noored kutsuvad teisi noori osalema Õpilasakadeemia “Noortesündmuse korraldamise” kursuse raames läbiviidavale inspireerivale aruteluõhtule, kus erinevate erialade inimesed arutlevad noortega väikestes gruppides sellealase karjäärivaliku üle. Sündmuse korraldamist toetab ka Hasartmängumaksu Nõukogu. Üritus toimub aadressil Paadi 5, Tallinn kell 18:00-20:30. Rohkem infot ja registreerimine SIIN.


Siin on siiski kõigest väike valik tänastest sündmustest. Noorsootöö nädal toimub terve nädala jooksul ning kindlasti toimub ka sinu kodukohas mõni tore sündmus! Vaata rohkem noorsootöö nädala kavast

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus