fbpx

Noorsootöö nädal: Mida teha ja kus osaleda kolmapäeval?

Noorsootöö nädala 3. päev on alanud, mis toob meieni palju huvitavaid noorsootöös osalemise võimalusi. Teeviit jagab taas soovitusi, millest täna osa võtta!

1. Kolmapäevane kokandus

Sulle meeldib süüa teha? Või tahaksid seda õppida? Kolmapäeval on kokandus teemaks, sest üle Eesti leiab mitmeid ja mitmeid kokanduse töötube ning kokandusringe.

  • Aravete noortetuba korraldab täna kokanduse töötoa;
  • Erra noortetuba viib läbi kokandusring noortelt noorele;
  • Lohusuu Vabaajakeskuse noortetoas toimub kokandusring;
  • Kunda noortemajas toimub kokandusring.

2. Teeviit.ee noorte võimaluste ideetuba JÕHVIS

Jõhvi noored – Teil on võimalus osaleda Teeviit.ee ideetoas, mis toimub kell 10:00-14:00 Kersti Võlu koolituskeskuses (Kooli 7, Jõhvi). Ideetubades leiame vastuseid küsimustele: Kuidas noored saaksid paremini enda võimalustes orienteeruda? Kuidas saadud kogemusi mõtestada ning enda tuleviku heaks rakendada? Ideetubasid viib läbi Harald Lepisk. Eelnev registreerimine on vajalik ja seda saab teha SIINPS! Ideetuba toimub veel ka Pärnus (22.11).

3. Veslusõhtu Kristel Aaslaiuga

Saue Noortekeskus on kutsunud külla kõigile tuntud näitleja, laulja ja tantsija Kristel Aaslaiu. See on Sinu võimalus temaga kohtuda ja rääkida kõigest, millest hing ihkab. Vestlusõhtu toimub Saue Noortekeskuses (Koondise 20, Saue) kell 17:00-18:00. Vaata rohkem infot SIIT.

4. Kirjandus on PÕHI-line: kohtumine Taani kirjaniku Kenneth Bøgh Anderseniga

Taani kirjanik ja filmitegija Kenneth Bøgh Andersen kohtub Eesti noortega ja vestleb kirjutamisest ja raamatutest. Kohtumine toimub inglise keeles. Kohtumine korraldatakse koostöös Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindusega Eestis. Kohtumine toimub Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Estonia pst 8, Tallinn) kell 11.00-12.00.

6. Ajajuhtimise töötuba

Pärnu Noorte Tugila korraldab noorsootöö nädala raames ajajuhtimise töötoa. Vaatame ja mõtleme, kuidas kasutame oma aega ning meisterdame koos ühe vahva mobiilse aja planeerimise tahvli. Töötuba toimub Pärnu Noorte Vabajakeskuses (Noorte väljak 2) kell 16:00-17:30. Vaata rohkem infot SIIT.

7. Veebinar “Huvitavad tegevused, mis noored silmad särama panevad”

Sind vaevab motivatsioonipuudus? Sa ei tea täpselt, mida oma elu teha tahad ja/või otsid oma kirge? Räägime veebiseminaril kuidas leida üles need huvitegevused ja huvikoolid, mis sulle kõige enam korda lähevad, aitavad sul oma kirge leida ja motivatsioonipuudust ületada. Veebinaril vestlevad Roland Tokko (Edu Akadeemia), Alo Savi (Põlva riigigümnaasiumi direktor) ning Andrei Zevakin (aasta youtuber 2018). Veebinari algus kell 19:00. Registreeru tasuta veebinarile SIIN.


Siin on siiski kõigest väike valik tänastest sündmustest. Noorsootöö nädal toimub terve nädala jooksul ning kindlasti toimub ka sinu kodukohas mõni tore sündmus! Vaata rohkem noorsootöö nädala kavast

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus