fbpx

Noorsootöö nädal: Mida teha ja kus osaleda esmaspäeval?

Ja ongi taaskord noorsootöö nädal kohale jõudnud! Terve selle nädala jooksul toimub üle Eesti rohkem kui 200 sündmust. Vaata, mis täna noorsootöö nädalal toimub ja võta kindlasti osa!

1. Merkuuri mobiilne töötuba „Metallis on sädet“

Kas Sina tead, mis on mobiilne metalli töötuba? See on üks kaubik, mis mööda Eestit noorte juurde sõidab ning viib läbi töötuba „Metallis on sädet“. Esmaspäeval on metalli töötuba Juurus, Rapla maakonnas. Oodatud on nii neiud kui noormehed!

2. Politseipäev noortekas

Muhu noortekeskuses on külas politsei. Mida nad seal räägivad või teevad? Seda kõike saad teada, kui  lähed täna külla Muhu noortekekusesse.

3. Smuutid ja veelkord smuutid

Tundub, et smuutid on hea algus esmaspäevaks. Esmaspäeval toimub Nõo Noortekeskuses Smuutivõistlus ja Jõõrde noortetoas Tervislike Smuutide töötoad.

4. Noorte võimaluste ideetuba Tartus

Kui sa oled Tartus, siis kindlasti külasta Teeviit.ee ideetuba, mis toimub kell 10:00-14:00 Spark Demokeskuses (Narva mnt 3, Tartu). Ideetubades leiame vastuseid küsimustele: Kuidas noored saaksid paremini enda võimalustes orienteeruda? Kuidas saadud kogemusi mõtestada ning enda tuleviku heaks rakendada?

5. Ohutult internetis

Põhja-Sakala Noorte Tugila viib läbi töötoa, kuidas internetis ohutult liikuda. Töötuba toimub täna kell 16:00-17:00 aadressil Kauba 1, Võhma, Põhja-Sakala vald.

6. Veebinar „Kuidas tööturul teiste noorte eest eeliseid saavutada?

Teeviit koostöös Edu Akadeemiaga viivad terve noorsootöö nädala jooksul läbi 5 veebinari (veebipõhist seminari). Esmaspäeval on veebinari teemaks“ Kuidas tööturul teiste noorte ees eeliseid saavutada?“. Veebiseminaril räägitakse, kuidas läbi vabatahtlikes projektides osalemise leida oma tee ja kirg ning kust leida võimalusi projektides osalemiseks. Lisaks saad teada mida vabatahtliku “töö” endast kujutab ning kes üldse vabatahtlike vajavad.

7. Tahad ise seepe valmistada?

Kas sina tead, kuidas ise seepi valmistada? Narva-Jõesuu Noortekekus ootab kõiki noori seebivalmistamise töötuppa, mis toimub kell 17:00-19:00!

Siin on kõigest väike valik tänastest sündmustest. Noorsootöö nädal toimub terve nädala jooksul ning kindlasti toimub ka sinu kodukohas mõni tore sündmus! Vaata rohkem noorsootöö nädala kavast.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus