fbpx

Noorsootöö nädal: konkursile laekus 71 joonistust

Noorsootöö nädala raames toimunud joonistuskonkursile laekus kokku 71 joonistust. Joonistustel kujutatakse 2021. aasta nädala fookust, milleks on vaimse tervis ja digitaliseerumine. Nädala korraldustiim tänab kõiki osalejaid esitatud tööde eest!

Noorteinfosündmuste tiimijuht Diana Zvonkova sõnul vaatab nädala korraldustiim juulikuu lõpuks kõik laekunud tööd üle ning edastab kõige paremini nädala eesmärki ning sõnumit kandvad tööd kujundajale. Väljavalitud tööd digitaliseeritakse ning need ehivad kõiki nädalaga seotud materjale ning kujundusi, alates sotsiaalmeediast kuni veebileheni. Kujundused noorte loominguga jõuavad avalikkuseni hiljemalt septembri alguses. 

Zvonkova sõnul noortele suunatud sündmuste ja tegevuste juurde oluline roll just noortel endil ning seetõttu sai juba kolmandat korda noorsootöö nädala joonistuskonkurss korraldatud. Nädala korraldustiimil on rõõm rohke osaluse ning noorte endi loomingu kasutamise üle nädala kujundustel. 

Noorsootöö nädal toimub juba 11. korda 22.-30. novembril ning seekord tõstetakse esile vaimne tervis ja digitaliseerumine ning see, kuidas noorsootöö ning noortevaldkond toetab noorte oluliste väljakutsete lahendamisel aga ka võimaluste leidmisel. 

Noorsootöö nädala korraldustiim

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus