fbpx

Noorsootöö nädal 11: fookuses vaimne tervis ja digitaliseerumine

Üle-eestiline noorsootöö nädal, mis leiab aset 22.-30. novembrini 2021, võtab sel aastal fookusesse vaimse tervise ja digitaliseerumise, aidates noortel kui noorsootöötajatel läbi mitmesuguste infotegevuste mõtestada käesoleva hetke väljakutseid ja võimalusi.

Covid-19 pandeemia muutis ja muudab jätkuvalt ülemaailmselt eri sihtgruppide elu, toimimist ja tegutsemist. Eriti haavatavasse seisu on sattunud noored, kes vajavad senisest enam tugisüsteeme oma elu paremaks korraldamiseks. Noorte informeeritus on siinkohal võtmetähtsusega, tuues esile ja fookusesse noortele olulised teemad, sealjuures aidates neid mõtestada ja noori oma elu korraldamisel suunata.

Noorsootöö nädala eesmärk on tõsta esile noortevaldkonna- ja noorsootöö võimalused, luues mitteformaalse õpikeskkonna koos noorte endi ja noorsootöötajatega. Fookuses on vaimne tervis ja digitaliseerumine, mille raames toimub mitmesuguseid temaatilisi tegevusi ja ettevõtmisi.

Noorteinfoportaal Teeviit ja Haridus- ja Noorteamet kutsuvad nädala raames planeerima, korraldama ja ellu viima temaatilisi tegevusi noortele, noorsootöötajatele või tervele kogukonnale – nii piirkondlikult, maakondlikult kui üleriigiliselt või miks ka mitte rahvusvaheliselt.

2021.aasta noorsootöö nädala teavitustegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Lisainfo Kadri Koort kadri.koort@harno.ee või teeviit@harno.ee

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus