fbpx

Noorsootöö Foorum kutsub osalema! 4.-5. oktoober 2018

Hea noor!

Millest sa unistad? Millised on sinu soovid ja eesmärgid? Mis läheb sulle päriselt korda? Millised väljakutsed, mured, probleemid on sinu elus? Kuidas nendega hakkama saada? Kui sulle läheb korda, milline on tuleviku Eesti (Eesti aastal 2035), siis oled väga oodatud kaasa rääkima ja oma mõtteid jagama 4. ja 5. oktoobril Tallinnas, kinos Kosmos. Nimelt toimub siis  Noorsootöö Foorum, mis kannab nooruslikku nime –  NOORUM.

Soovime noorte jaoks ja noortega koos luua tulevikuvisiooni – mis on see, mis meid kõiki ees ootamas on. Arvame, et tuleviku Eesti sõltub paljuski tänastest noortest ja seetõttu on väga oluline, et just noored ise saavad kaasa rääkida tuleviku loomisel. Lisaks noortele, oleme NOORUMile kutsunud noorsootöötajad, teadlased ja otsustajad. Oma kogemusi erinevatest eluvaldkondadest tuleviku planeerimisel jagavad oma ala eksperdid ajaloolane ja Eesti Kunstiakadeemia professor David Vseviov, Eesti Teaduste Akadeemia president Tarmo Soomere, luuletaja Mihkel Kaevats, disainer Jane Oblikas, Statistikaameti peadirektori asetäitja Andres Kukke, SA Tallinna Lastehaigla Vaimse Tervise Keskuse juhataja Anne Kleinberg ja Eesti Õpilasesinduste Liidu esimees Marcus Ehasoo.

Kõik on väga oodatud kaasa rääkima ja mõtlema, milline võiks olla elu Eestis aastal 2035! Noorumit juhivad Kristi Jüristo ja Anatoli Tafitšuk.

Osalemine Noorumil on kõigile tasuta, sh toitlustus ja majutus.

Tule ise ja kutsu sõber kaasa! Kui soovid osaleda, pane nimi kirja siin.

Mõlemal päeval osalenute vahel loositakse välja auhindu! Jagamisele lähevad kinopiletid, kõrvaklapid ja palju muud põnevat!

4+

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus