fbpx

MTÜ Tunne kutsub inimesi enesearengu teekonnale

Aeg-ajalt tunneme end eksinuna, justkui teised tammuvad kindlalt oma rada, aga meie seisame teelahkmel teadmata, mis suunas edasi minna. MTÜ Tunne korraldab aasta lõpuni kestva virtuaalse vestlusõhtute sarja, kus käsitletakse erinevaid enesearengu teemasid, et inimesi oma teekonnal toetada.

Projekt “Tunne ennast” sai algust jooganädala näol 2020. aasta novembris, kuid nüüd nimetab vabaühendus seda pigem mõtteviisiks ja elustiiliks, mida nad soovivad teistega jagada.

“Meile endale meeldib mõelda, et “Tunne ennast” on kaaslane teekonnal suurema eneseteadlikkuse ja -arengu juurde, suurendades noorte, ent ka teiste vaimse tervise alaste teadmiste ja meetodite pagasit,” tutvustas projekti MTÜ Tunne eestvedaja Karoliine Aus, kes lisas, et koolide õppekavas on küll sees kehaline kasvatus, kuid mingil põhjusel on välja jäetud vaimne kasvatus.

Kord kuus toimub üritus veebiplatvormil Zoom, kus igal kord on uus esineja ja teemakäsitlus, õppetunnid ja tööriistad ning uued mõttekaaslased. Üritus on osalejatele tasuta, kuid oluline on eelnev registreerimine (https://fienta.com/et/tunne-ennast-vestlusohtute-sari ). Esimene üritus “Tunne end kui oma aja boss” toimub 15. märtsil, kus Merili Ginter jagab oma mõtteid ja õpitut ajaplaneerimise teemal.

Merili on noorteorganisatsiooni Changemakers koolitaja ja programmijuht. Lisaks õpib ta Tartu Ülikoolis ettevõttemajandust, andis sõbrannaga välja eneseanalüüsipäeviku Huggy ning on eest vedanud kolm aastat heategevusprojekti “Meie panus”, mille raames kogus ligi 100 000 eurot esimest tüüpi diabeeti põdevate laste heaks.

Järgmised teemad ja kuupäevad avalikustab MTÜ Tunne oma sotsiaalmeedias. Näiteks on teemade hulgas läbipõlemise ennetamine, keskkonnateadlikkus, lähedaste ja meeskonnakaaslaste toetamine ning heategevus.

Korraldaja MTÜ Tunne on Pärnus tegutsev noorteorganisatsioon, mis tegutseb noorsootöö ja kultuurivaldkonna sidumisega, tõstes erilisele kohale vaimse tervise. Nende tegevusvaldkonnad on harivad kultuurisündmused, koolitused, rahvusvahelised projektid ning noorte võimestamine ja kaasamine.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus