fbpx

Millega tegeleb Eesti Üliõpilaskonande Liit?

Eesti Üliõpilaskondade Liit (EÜL) on organisatsioon, mida juhivad üliõpilased üle kogu Eesti. See tähendab, et organisatsiooni kõige tähtsamaid otsuseid võtavad üldkoosolekul vastu üliõpilased, (kõrgharidus)poliitilisi otsuseid võtavad volikogus vastu üliõpilased ning keskkontori igapäevast tööd juhivad üliõpilased juhatuse näol.

EÜL on igapäevases suhtluses üliõpilaskondade/üliõpilasesindustega, mis on hea alus selleks, et ükskõik, millise üliõpilase mured ja rõõmud jõuavad õigete inimesteni. Kõrghariduspoliitilistel ja üliõpilasi puudutavatel teemadel riigitasandil kaasa rääkimine ongi EÜL-i üheks peamiseks igapäevaseks ülesandeks.

EÜL korraldab oma liikmetele ja kõigile teistele üliõpilastele regulaarselt koolitusi. Koolitused puudutavad nii kõrghariduskorraldust, noorteorganisatsioonis vajalikke toimetuleku oskusi, noorteorganisatsiooni töö korraldamist, rahvusvahelist kogemuste jagamist kui ka poliitikate kujundamist.

Eesti Üliõpilaskondade Liit on ka ISIC brändi ametlik esindaja Eestis. ISIC ehk International Student Identity Card on rahvusvaheline õpilas- ja üliõpilaspilet, mis tõendab õppuristaatust Eestis ja veel 130 riigis, annab soodustusi üle 1000 Eesti ja 130 000 välismaises müügipunktis. Lisaks on sel hulganisti funktsionaalsusi, Eestis näiteks ukse-, söökla-, raamatukogu-, ühistranspordi- ja pangakaardina.

EÜL on abiks ja toeks kõikidele Eesti üliõpilastele.

  • Kõikide lähiajal tulevate koolitustega saab tutvuda siin või hoides aktiivset silma peal Eesti Üliõpilaskondade Liidu Facebookil.
  • Erinevate soodustusega, mida ISIC pakub, saab tutvuda siin.


Koostatud
Eesti Üliõpilaskondade Liidu allika põhjal

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus