Noorte infomess Teeviit 2017 | MESSI LISATEENUSED
18579
page-template-default,page,page-id-18579,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

MESSI LISATEENUSED

INTERNETITEENUS

  • Tasuta WiFi-teenust pakub Eesti Näituste messikeskuses Elisa Eesti AS.
    Võimendame WiFi kiirust nii, et see toimib ka siis, kui messihallis on korraga mitu tuhat inimest. Eksponentidele ja külastajatele on eraldi WiFi võrgud. Eksponentide WiFi võrgu info jagatakse kõikidele eksponentidele koos võrgu nimetuse ja parooliga.
  • Tasulist traadiga internetiühendust pakub Linxtelecom Estonia OÜ. Teenuse hind 70 € + km (kogu messiperiood). Tellimiseks tuleb täita tellimuse vorm ning saata see sales@linxtelecom.ee või edastada tellimus läbi müügiosakonna +372 622 3360. Teenuse aktiveerimine eeldab tellimuse edastamist vähemalt 2 päeva enne messi algust.

 

TOITLUSTAMINE EKSPONENTIDELE

Toitlustust eksponentidele pakub Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool. Toitlustamine hakkab toimuma talongide alusel.

Talonge saab tellida järgmiselt:

  • Komplekt 1 – eelroog, praad, magustoit, morss – 5 €
  • Komplekt 2 – praad, magustoit, morss – 4,50 €
  • Komplekt 3 – supp, magustoit, morss – 4 €

Talongide tellimused tuleb esitada hiljemalt 27.11.2017. Tellimused saata malle@olustvere.edu.ee ning kirja koopiasse palume lisada Birgit Rasmusseni (birgit.rasmussen@entk.ee). Tellimusse tuleb lisada ka arve vormistamise rekvisiidid (asutuse/organisatsiooni nimetus, aadress, reg nr). Tellimisel palume täpsustada sööjate arvu ning selle, kas talonge tellitakse kaheks või üheks päevaks. Märkusena oleks hea ka tuua välja, kui sööjatel on mõni toitumuslik erivajadus (mõne aine talumatus, allergia vms).

 

KÄEPAELAD 

Käepaelu on võimalik juurde tellida e-maili teel birgit.rasmussen@entk.ee kuni 11.11.2017. 06.12-18.12.2017 saab käepaelu juurde osta C-halli infoletist.

 

Käepael + osavõtjakaart komplekt maksab 5 €. Tasumine arvega.

 

 

PARKIMINE

Igale eksponendile antakse üks tasuta parkimise perioodikaart, kuhu tuleb märkida ühe auto registreerimisnumber. Täiendavaid parkimise perioodikaarte saab tellida e-maili teel birgit.rasmussen@entk.ee kuni 11.11.2017. 06.12-18.12.2017 saab parkimise perioodikaarte juurde osta Eesti Näituste infoletist messkeskuse peauksest vasakut kätt.

 

Parkimise perioodikaart kogu messiperioodiks maksab 9 €/tk (tasumine arvega). Messi ajal on võimalik osta ühekordseid parkimise pileteid parkimiskorraldajalt hinnaga 3 €/tk ning see tagab ühekordse sissepääsu messikeskuse parklasse (tasumine sularahas).