Mai teemakuu fookuses on töötamine ja karjäär

Hea Teeviit külastaja!

Palju noori eelistab tänapäeval peale koolis õppimise ka tööl käia. Paljud noored mõtlevad ka  selle üle, millega siis seda töölkäimise teekonda tasuks alustada. Mai teemakuu sisu pakubki sulle abi, et oma otsustes selgusele jõuda.

Maikuus oleme seadnud fookuse karjääri ja tööga seotud teemadele. Jagame sinuga hulga noortele mõeldud artikleid töötamise kohta, kuid ei lase sul selles läbipääsmatus rägastikus kaotsi minna!

Selle kõrval kergitame saladuskatte müütidelt esimesest töökogemusest ning harutame lahti vastuolude ja kahtluste lõngakera seoses sellega, millised dokumendid on vaja esitada tööle kandideerimisel, kuidas valmistuda esimeseks tööpäevaks ning miks CV mängib tööleasumisel kohati võtmerolli.

Meie portaalist, podcastidest ja lühivideotest saad vastused ka teistele huviäratavatele küsimustele! Näiteks, kas oled kursis, millised 21. sajandi tööoskused mõjutavad oluliselt karjääri kujundamist? Või  kuidas õigesti lugeda töökuulutust? Kas tead, mida tasuks kirjutada CV-sse, kui sul ei ole väga palju töökogemust? Ära satu paanikasse – meie artiklid ja abimaterjalid on sulle lahenduseks!

Töö ja karjääri teemakuu raames tõusevad ka tähelepanu keskmesse 2 suurt sündmust! Eelkõige, igal aastal 9. mail tähistatakse Euroopa päeva, mille kohta saad rohkem lugeda siit.

Lisaks sellele, hea noortevaldkonnas tegutseja, panustaja, sõber ja noor – Sind ootab 17.–18. mail TalTech Mektorys toimuv noortevaldkonna suursündmus Noorum 2023, kuhu oodatakse osalejaid arutlema noortevaldkonda kujundavate teemade tuleviku üle! “Noorum 2023″ fookusteemaks on sedapuhku saanud muutuste juhtimine ja vaade tulevikku.

Uuri portaalist, mis enim huvi pakub, ning alusta sedasi oma karjääriteekonda usaldusväärse info hankimisest!

Toetavad materjalid, selgitused ja nõuanded

Kui soovid mingi teema kohta lisainfot või Sul on vaja langetada oma elu puudutavaid otsused, ära karda pöörduda spetsialistide, ametiasutuste ja teenuste poole!

Lisainfo: teeviit@harno.ee

Kas teadsid, et ilmumas on Teeviit infokiri? Ära jää uudistest ilma ja liitu infokirjaga siin.

Skip to content