fbpx

Magnus Kirt kutsub: liigume koos kokku 20 000 km!

Suvi on parim aeg, et liikumisest rõõmu tunda. Kuna tervemaks ja tugevamaks saame vaid läbi liikumise, siis kutsume Sind osa võtma Noortepäev 2019 liikumisüleskutses Noorte Jooks. Odaviske rekordimees Magnus Kirt, Eesti Noorsootöö Keskus ja Teeviit kutsuvad Eesti noori liikuma ning läbima sel suvel üheskoos kokku 20 000 km!

Oma liikumiste kilomeetrid ja aja saab üles märkida iga noor vanuses 7 kuni 26 eluaastat. Registreeri siin lehel enda liikumised ja osaled Nike jooksutossude loosis! Sotsiaalmeedias kasuta hashtagi #koos20000km

Et üheskoos saavutada vinge eesmärk ja läbida 20 000 kilomeetrit, kutsume Sind teada andma kõikidest enda liikumistest vahemikus 4. juuli kuni 12. august 2019. Võid kasvõi iga päev siinsamas lehel ära märkida mitu kilomeetrit kõndisid, jooksid, sõitsid rattaga või mängisid mõnda mängu, mille raames liikusid aktiivselt. Loevad ainult need liikumised, kus ei ole kasutatud abivahendeid nagu elektritõuks, elektriratas või mõni muu mootoriga liikur. Liigume, naudime, oleme terved ja tugevad!

Täpsem info kampaania kohta leiad https://noortejooks.teeviit.ee lehelt.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus