fbpx

#looniseomaelu raames toimus üle 200 tegevuse

Seekordne noorsootöö oli virtuaalsem, nutikam ja digitaalsem kui eales varem – aga vaatame seda pigem kui võimalust kuidas jõuda veel rohkemate osapoolteni ja toetada nende informeeritust! Tuhat tänu kõikidele noortele, noortevaldkonna tegijatele suurepärase töö eest! Anna meile ka tagasisidet ja saa endale juhtmevabad kõrvaklapid või kõlar!

Noorsootöö nädala ja noortele suunatud info nähtavusele aitasid kaasa noored ise, noorte- ja haridusvaldkonna tegijad ning koostööpartnerid, kes ühel või teisel viisil andsid oma panuse kas sisusse või aitasid levitada head sõna. Tegime koostööd näiteks ka Postimees Juniori ja ETV noorte saatega NOVA. Peamised statistilised näitajad nädalast:

 • üle 25 000 unikaalse külastuse Teeviit portaalis;
 • üle 200 tegevuse korraldati osapoolte koostöös;
 • üle 100 avalikku tantsuaktsiooni videot sotsiaalmeedias;
 • ligi 14 000 vaatamist Märt Agu pöördumisel ja õppevideol seoses tantsuaktsiooniga Youtubes;
 • üle 46 000 vaataja 30.11 live-saatel ja seonduvatel kajastustel;
 • üle 20 digitaalset episoodi info edastamiseks Teeviit kanalites (veebinar, otseülekanne, video, taskuhääling);
 • ligi 90 sisulist postitust Teeviit portaalis;
 • kajastust televisioonis – Ringvaade, noortesaade NOVA ja uudistesaade Aktuaalne Kaamera;
 • persoonilugu Postimees Junioris;
 • 1 persoonilugu Õhtulehes;
 • persoonilugu Postmehes.

Novembris tegime nädala fookusest tulenevalt koos noorte ja partneritega veebinare, taskuhäälinguid ning videoid. Veebinarid „Unistuste täitumine – kas võimatu missioon?“ ja „Ettevõtlikkus pole töökohta, see on elustiil!“. Taskuhäälingud  “Homme on Sinu teha!“ ja  “Muuda maailma kasvõi koolipingis!”Lühivideote sarjas jagasid osalusest ja ettevõtlikkusest mõtteid Norman Vester ja Siim Aksel Amer. Jaga, levita, saa inspiratsiooni!

25. novembri tantsuaktsiooni raames avaldatud videod leiad Instagramist, Facebookist või Youtubest kasutades teemaviidet #looniseomaelu. Suur on rõõm, et tantsijaid oli lasteaia laste rühmadest kuni täiskasvanute rahvatantsurühmadeni, rääkimata muidugi noortekeskustest, koolidest ja huviringidest!

30. novembril toimus live-saade eesotsas noorte Erik Hannuse, Robin Passi ning Kaisa Kumpasega! Aita ka Sina kaasa ning levita live-saadet oma kogukonna noorte seas jagades seda sotsiaalmeedias või kodulehel. Saade leitav Teeviit Tulevikku Youtube kanalist. Telli ka endale ka Teeviit Tulevikku kanal, et olla kursus kõige värskemate episoodidega!

TAGASISIDE!
Noorsootöö nädala korraldustiim palub väga Sinu ja sinu piirkonna noorte tagasisidet toimunud nädalale. Oleme koostanud kaks küsimustikku, ühe nädala sündmuste korraldajatele ja teise noortele, kes nädala sündmustest osa võtsid või soovivad oma panuse anda nädala arendamisse. Palun täida ise ja levita oma noorte seas:

Suur tänu veel kord kõikidele toreda nädala ja koostöö eest!

Noorteinfoportaal Teeviit tiim ning vabatahtlike tiimijuhid

2020. aasta noorsootöö nädala teavitustegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus