fbpx

Liitu projektiga Kuula.me: minu, sinu meie lugu!

19.03.2021
Maris Praats, sisuloome tiimijuht


PACE’s on hetkel käimas uus projekt nimega “Kuula.me. Minu, sinu, meie lugu”, millega seotud üritused leiavad aset kuues Eesti linnas. Eesmärgiks on tuua kokku erinevad kogukonnad ja erineva kultuuri- ja keeletausta või päritoluga inimesed, et leida ühisosa läbi jutuvestmise ja kunsti ning mõelda koos ühiskonna kestlikule ja kaasavale arengule. “Kuula.me” lühikirjelduse ja plaani leiate siit: www.peaceaction.ee/projektid/kuulame

Peace Action Community Estonia (PACE) on uus vabaühendus Eestis, mis keskendub demokraatia, inimõiguste ja rahukultuuri edendamisele. Tegevuste eesmärk on erineva keele- ja kultuuritaustaga inimeste vahel dialoogi loomine ning ühisosa leidmine, mis soodustaks kogukondade koostööd ning sidusust.


 Märtsis ja aprillis liigub projekt Ida-Virumaale, kus toimub “Kuula.me: моя, твоя, наша история“.
 
Kutsume üles Ida-Virumaa elanikke, et mõelda koos kogukonna lugudele kolmes piirkonnas – JõhviAlutaguse ja Narva. Oodatud on igas vanuses, iga emakeelega inimesed, kellest saavad kuu aja jooksul jutuvestjad ja kodukoha kunstnikud, et jagada oma lugusid ja pakkuda välja ideid oma elukoha kohta.

Projekti raames toimub 4 üritust:

 • “Minu lugu”: Lugude jutustamine elust meie kogukonnas
  25. märts – Zoom
 • “Sinu lugu”: Lugude rääkimine läbi tänavakunsti
  1. aprill – Zoom
 • “Meie lugu”: Loome koos kohaliku kunstnikuga kunstiteose! Üritus toimub õues:
  16. aprill – Jõhvi
  17. aprill – Kurtna
  18. aprill – Narva 

8. kuni 18. märtsini on avatud registreerimine, et projektiga liituda. 20. märtsil alustame ühise Slacki grupiga. Kõik on osalejatele tasuta – mingeid oskusi vaja ei ole, tähtis on ainult uudishimu ja avatus. Projekti kõik osalejad saavad tunnistuse.

Registreeri siin: tiny.cc/projektkuulame.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus