LIITU: Changemakers Start-Up

Tahad olla parem meeskonnamängija ja osata inimesi juhtida? Soovid saada rohkem teada ettevõtlusest? Uued sõbrad ja kontaktid tunduvad ka põnevad? Kui jah, siis Changemakers Start-Up on just sulle!

Siiani on programmides osalenud ligi pool tuhat noort ja kandideerinud veel kaks korda rohkem igast Eestimaa nurgast. Mõned programmis osalenud: Anna Agejeva (presidendi töövari 2017); Liisa Raavel (presidendi töövari 2019); Merili Ginter (Eesti Päevalehe “Mõjukad noored” #14); Markus Bachmann (muusik).

“Parimad kolm päeva mu elus.” – Ines Aas, Laagri Kool, CSU2019 osaleja

Paar põhjust miks osaleda?

  • Saad osaleda põnevates töötubades: turundus, analüüsioskus; tiimitöö, liidrioskused, esinemine jne. Ja seda kõike kodust lahkumata – virtuaalselt!
  • Saad teadmisi ja oskusi turunduses – lahendada reaalseid ettevõtte probleeme
  • Leiad uusi sõpru ja tuttavaid ning tutvud oma ala ekspertidega
  • Täiendus CVsse
  • Ägedad auhinnad
  • Kõrge rahulolu – Changemakers Start-Upis 2019 osalenud noorte rahulolunäitaja oli programmi tagasiside põhjal väga kõrge (9,7 palli 10-st)

Mida me teeme?

16.–18. juunil toimub virtuaalne Changemakers Start-Up, mis on suunatud 8.-12. klassi noortele, kus saad arendada tiimitöö- ja liidrioskuseid, liituda ägeda kogukonnaga ning lahendada reaalseid turundus- ja ettevõtlusprobleeme. Saad kuulda lugusid nii Eesti Ettevõtlik Noor 2019 tiitli pälvinud noorelt ja enam kui 40 000 eurot investeerinud ettevõtjalt. Tulemas on üllatusesinejadki! Kolme päeva jooksul selguvad väljakutsuvas finaalis parimad tiimid, kes saavad väärilise auhinna!

Valituks osutuvad KÕIGEST 50 enim motiveeritud noort. Konkurents on tihe – eelmisesse programmi oli 195 kandideerijat.

Programmil kehtib osalustasu – kui osutud valituks, siis selle eest saad endale:

  • Kolm päeva põnevaid koolitusi: turundus, müük, analüüsioskus; tiimitöö, liidrioskused, esinemine jpm.
  • Võidupakett programmi võitjatele! Auhinnaks on üllatusrohke elamuspakett!
  • Igale osavõtjale auhinnakott.

Osalustasu on 30 eurot.

 

“Olen väga tänulik, et sain osaleda nii kasulikus ja nii motiveerivas programmis. Sain nii palju uusi kogemusi, teadmisi ja sõpru, kellega suhtlen kindlasti veel peale programmi ka. See programm on tõesti üks mu elu parimatest kogemustest!” – Laura Luga, CSU2019 osaleja

 

Esimesed noored on end juba kirja pannud. Kandideeri sina ka – https://forms.gle/yYy91i8bG24t8inb7  (kandideerimine lõppeb 7. juuni)

Tule liitu maailmamuutjatega! Rohkem infot leiad siit: veebileht, Facebook, Instagram.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus