fbpx

Lennuakadeemia haridus tagab kõrge lennu kogu eluks!

26.04.2021
Maris Praats, sisuloome tiimijuht

Eesti Lennuakadeemia on ainus kõrgkool Eestis, kus koolitatakse lennundusvaldkonna spetsialiste ja rakenduskõrghariduse eripära seisneb selles, et igal erialal on praktika osakaal õppekavast vähemalt 15%. Lennuakadeemia õpilased saavad teha praktikat akadeemias kohapeal ja erinevates Eesti ettevõtetes, mida on kokku umbes 30 ringis.

Tutvu lennundustehnika õhusõiduki ehituse ja hoolduse erialaga:

Tutvu lennundustehnika side- ja navigatsioonisüsteemide erialaga: 

Tutvu õhusõiduki juhtimise erialaga:

Tutvu lennunduskorralduse erialaga:

Lennuakadeemias asub üks Baltimaade moodsaimaid õppekeskkondi, kus on kasutusel kaasaegsed simulaatorid, auditooriumid ning laborid. Lennuakadeemias on Eesti parim tudengite ja õppejõudude suhtarv (8,5 tudengit õppejõu kohta), mis tagab personaalse ja kvaliteetsema õpetamise mõnusas keskkonnas. Õppetööd viivad läbi Eesti ja välismaa lennundusettevõtted ning kõrgkoolides töötavad kogenud praktikud. Õpid parimate spetsialistide käe all, kelle igapäevane töö on seotud just Sinu erialaga. Lõpetades saab Sinust oma alal spetsialist, kellel on olemas kõik tööturule siirdumiseks vajalikud oskused.

Vaata järele lennuakadeemia avatud uste päeva videot, kus õhusõiduki juhtimise tudeng Patrik Sebastian Unt ja lennuliiklusteeninduse tudeng Gete Suurraid võtavad Sind kaasa reisile kooli telgitagustesse:

Lennuakadeemias on kõik võimalik.
Nüüd on aeg kandideerida!

Avaldatud aastal 2021.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus

Send this to a friend