fbpx

Kuula: #5 podcast “Noored on ise muutuste loojad!”

Tule kuula “Teeviit tulevikku” podcastide sarja viiendat episoodi:

Spotifys

YouTubes

SoundCloudis

Saates on külas Roger Tibar ja Liia Kass.

Roger on Eesti ühe suurema mittetulundusühingu, Eesti Noorteühenduste Liidu, juht. Noorteorganisatsioonides on ta nüüdseks tegutsenud juba üle 7 aasta. Selle kõrvalt on ta olnud üks algatajatest ja treener hip-hop tantsugrupile ning tegelenud sõbraga võrkpalliklubi loomise ja manageerimisega Läänemaal. Liia on Tartu Valla Noortevolikogu esinaine, juhtinud seda juba 5 aastat ning alates 2017. aastast ka Tartu Vallavolikogu liige. Lisaks on Liia vabatahtlik noortejuht Kaitseliidus ning töötab Harju malevas noorteinstruktorina. Külalistega vestleb noorte häälest ja osalusest ühiskonnas personaaltreener ja podcaster Martin Pukspuu.

Saates räägime:

  • mis kasu noor aktiivsest osalusest enda jaoks saab,
  • kuidas noored saaksid oma arvamust kuuldavamaks teha,
  • ning räägime täpsemalt erinevatest osalusvõimalustest.

Saate lõpuosas vastame noortelt tulnud popimatele küsimustele.

Noorte osaluse kohta leiad rohkem infot Eesti Noorteühenduste Liidu kodulehelt. Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis 🙂.

Sul jäid eelmised podcastid kuulmata? Pole hullu, need leiad siit:

Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Noorsootöö Keskuse ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus