fbpx

Kuula: #4 podcast “Ausalt ja avameelselt depressioonist!”

Tule kuula „Teeviit tulevikku“ podcastide sarja neljandat episoodi:
Spotifys
YouTubes
SoundCloudis

Saates on külas Anna-Kaisa Oidermaa ja Helen Voogla. Anna-Kaisa juhib igapäevaselt noorte vaimse tervise portaali peaasi.ee, mis tegeleb vaimse tervise teadlikkuse kasvatamisega veebis, koolitustega ning ühiskonnas vestluste algatamisega. Anna-Kaisa on kliiniline psühholoog, õppinud pere- ja traumateraapiat.

Helen on 20-aastane müügikonsultant, kes soovib tulevikus tõsisemalt fotograafiaga tegelema hakata. Helen on juba 2 aastat olnud Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumise liige, käies koolides vaimse tervise teemalisi loenguid andmas ja oma kogemuslugu jagamas.

Külalistega vestleb depressioonist ja vaimse tervise raskustest personaaltreener ja podcaster Martin Pukspuu.

Saates räägime:

  • * depressioonist – selle ennetamisest, ära tundmisest ja abi otsimisest;
  • * kuidas aru saada, et sinul või su lähedasel on vaimse tervisega raskusi;
  • * kuidas iseend ja oma lähedast mures toetada.

Lisainfot vaimse tervise kohta leiad: https://www.teeviit.ee/ ja http://peaasi.ee/. Kui tahaksid ka Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumisse panustada või neile kaasa elada, siis piilu lähemalt: https://www.facebook.com/ENVTL ja https://envtl.ee/liitu-meiega/

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis 🙂.

Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Noorsootöö Keskuse ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus