Kutsume Ida-Viru noorte inspiratiooni festile “Твой valik”!

19.07.2022
Дариа Дмитриева, Волонтёр команды русскоязычной информации и медиа

Hei-hei!

Suvi on täies hoos, mis tähendabki, et käes on Ida-Virumaa kõige põnevama inspiratsiooni festivali “Твой valik” aeg! Festival toimub 21. juulil TÜ Narva Kolledžis 12:00-19:00.

Sind ootab üpris rikkalik programm, mis kätkeb endas nii paneeldiskussioone, töötubasid, Ida-Virumaa loovate, perspektiivikate ja ühiskondlikult aktiivsete inimeste kõnesid ja ettekandeid, mis omakorda surmkindlalt annavad sulle juurde palju eneergiat ja inspiratsiooni!

Ida-Viru noorte fest on suunatud järgmiste päevakajaliste teemade kajastamisele: säästev areng, vaimne tervis ja ettevõtlikkus. Kas soovid osa võtta arutlustest, rohkem teada saada võimalustest ja tulevastest muudatustest Ida-Virumaal, tutvuda erinevate noorteorganisatsioonidega, teha sõpradega ilusaid pilte või kuulata УЕ kontserti? Siis ootame just sind 21. juulil kell 12:00 Narva Kolledžis!

Tegevus toimub Euroopa noorte aasta 2022 raames ja on rahastatud Euroopa Liidu vahenditest.

Euroopa noorte aasta tegevust koordineerib Euroopa Komisjon ning viib Eestis ellu noorteinfoportaal Teeviit, Haridus- ja Noorteamet ning Haridus- ja Teadusministeerium.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus

Send this to a friend