fbpx

Küsi küsimusi Maksu- ja Tolliametilt kuni 17.03!

Hei noor!

Alustame rubriigiga “Noor küsib & spetsialist vastab”. Rahatarkuse kuu raames on Sul võimalus küsida Maksu- ja Tolliametilt küsimusi nii maksusüsteemi, ettevõtluse, ümbrikupalga, tollitoimingute või muu sellise teema kohta. Toome mõned näited:

  • ÜmbrikupalkKust saab kontrollida, kas tööandja on sind tööle registreerinud ja maksab sinu töötasult ka õigesti makse? Mis peab üldse ühes töölepingus kindlasti paigas olema, et kõik oleks töötasu osas õigesti arvestatud? Millised maksud lähevad üldse palgast maha?
  • EttevõtlusMillised kokkupuutepunktid on ettevõtjal maksu- ja tolliametiga? Miks on oluline ettevõtjana teha oma tehingupartneritele taustakontrolli? Miks on ettevõtjana oluline makse maksta?
  • Tollitoimingud – Kuidas mugavalt postipakki deklareerida? Mida üldse võib postipakiga tellida? Mille osas pean reisides oma pagasis eriti tähelepanelik olema? Mis juhul pean valima terminalist väljudes punase tollikoridori?
  • Üldine maksusüsteem – Miks riigil makse üldse vaja on? Kes maksudest kasu saavad? Kuidas jaguneb Eesti riigis maksuraha?

 

Saada meile oma küsimus(ed) siin vormi kaudu hiljemalt 17. märts 2019. Maksu- ja Tolliamet vastab küsimustele järgmise nädala jooksul Teeviit.ee lehel.

 

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus