fbpx

Kuidas aru saada, et teatud inimene on see õige sinu jaoks?

04.08.2020
Kaie Pranno, noorteinfo peaekspert

Tõelise armastuse ära tundmine võib olla tõesti keeruline. Eriti keeruline võib olla see armumise ajal, kui sinu kaaslane on sulle tähtsam kõigest muust ning kõnnid nagu pea pilvedel ning kõhus lendavad liblikad. Kuidas siis ikkagi aru saada, et tema on see õige?

Õige inimese ära tundmiseks on vajalik vastastikune meeldimine. On väga raske olla kindel tõelises armastuses, kui tegelikult on meeldimine vaid ühepoolne.

Oluline on õigesti ja pingevabalt oma kaaslast tunnetada ning lisaks ka pead meeldima iseendale. Kui pead end tõelise armastuse pärast hakkama muutma, ei ole see päris õige. Peaksid end suhtes tundma vabalt ja hästi ning olema ilma liigse pingeta. Armasta oma keha ja iseend sellisena nagu sa oled. See on ka sinu kaaslasele oluline.

Mõtisklemiseks õige valimisel:

  • Usalda, austa ja võta oma kaaslast just sellisena nagu ta on. Tema naljad, teadmised, oskused ja kasvõi riietumisstiil on sellised omadused, millega tuleb kas leppida või mitte. Mitte leppimise juures ei saa aga sa oma kaaslast survestada ning suhtesse võivad kerkida pinged.
  • Üheskoos tegutsemine ja vaba suhtlus on olulised tegurid. Samuti ka see, et tunned end oma kaaslasega nii hommikul pidžaamas kui ka õhtul ballisaalis alati hästi ning saate rääkida vabalt kõikidel teemadel, ka kõige piinlikumatel.
  • Räägi oma kaaslase või partneriga avatult, jagage rõõme ja muresid ning lahendage ka kõige piinlikumad küsimused või mured. Ainult nii saate aru, kas ka tulevikus on teil üheskoos võimalus muredele lahendus leida.
  • Lahenda alati probleemid või mured lõpuni. Suhtes võib esineda mitmeid probleeme, kuid oluline on nendele üheskoos lahendus leida. Vahel tuleb aeg maha võtta ja teineteisele hingamisruumi anda.

Tõelise armastuse tunneb igaüks ise ära!

Artikkel on avaldatud 2022. aastal.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus