Koolinoorte ideekonkurss “Mina suudan”

Maakondlike hindamiskomisjonide kontaktid:

Harjumaa

Maie Liblik, maie.liblik@hol.ee, kontakttelefon 53 488 786

Põlva maakond

Irena Viitamees, irena.viitamees@polvamaa.ee, kontakttelefon 55 686 111

Saare maakond

Riina Allik, riina.allik@saaremaavald.ee, kontakttelefon 45 25 024

Pärnumaa

Merle Einola, merle@parnumaa.ee, kontakttelefon 55 667 906

Raplamaa

Ülle Laasner, ylle.laasner@raplamaa.ee

Jõgevamaa

Maiu Veltbachi, maiu.veltbach@jaek.ee, kontakttelefon 56 479 521

Võru maakond

Merilyn Viin, merilyn.viin@vorumaa.ee, kontakttelefon 53 091 046

Hiiumaa

Henri Reeder, henri.reeder@hiiumaa.ee, 56 624 812

Ida-Virumaa

Kerly Paju, kerly@ivol.ee, kontakttelefon 33 70 327

Tartu maakond

Janeli Virnas, janeli.virnas@gmail.com, kontakttelefon 53 484 685

Lääne-Virumaa

Sirli Kapper, sirli.kapper@virol.ee

Lääne maakond

Kaja Rüütel, kaja.ruutel@laanemaa.ee, kontakttelefon 55 664 766

Valga maakond

Ivi Tigane, ivi.tigane@valga.ee, kontakttelefon 50 71 761

Viljandimaa

Katrin Reimo, katrin.reimo@viljandimaa.ee, kontakttelefon 43 33 297

Järva maakond

Helje Mets, hol@jarva.ee, kontakttelefon 50 98 415


Ideekonkursi korraldab Siseministeerium heas koostöös õpetajate ja Õpilasesinduste Liidu, Eesti Noorteühenduste Liidu, Eesti Noorsootöö Keskuse, Kodanikuühiskonna Sihtkapitaliga, kohalike omavalitsuste ning Eesti Linnade ja Valdade Liiduga.

0
TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus