Koolinoorte konkurss “Koos suudame”

Maakondlike hindamiskomisjonide kontaktid:

Harjumaa

Gerli Veeleid, gerli@heak.ee

Asutus: Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Hiiumaa

Henri Reeder, henri.reeder@hiiumaa.ee

Asutus: Hiiumaa Arenduskeskus

Ida-Virumaa

Hälis Värimäe, halis.varimae@ivek.ee

Asutus: Ida-Viru Ettevõtluskeskus

Jõgevamaa

Hanna-Liisa Mölder, hanna-liisa@jaek.ee

Asutus: Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus

Järvamaa

Riina Hiob, riina@jarva.ee

Asutus: Järvamaa Arenduskeskus

Läänemaa

Kaja Rüütel, kaja.ruutel@laanemaa.ee

Lääne-Virumaa

Helen Karus, helen@arenduskeskus.ee

Asutus: Lääne-Viru Arenduskeskus

Pärnumaa

Viivika Vilja, viivika@parnumaa.ee

Asutus: Pärnumaa Arenduskeskus

Põlvamaa

Jan-Mattias Kottise, jan-mattias.kottise@polvamaa.ee

Asutus: Põlvamaa Arenduskeskus

Raplamaa

Anu Kaar, anu@raek.ee

Asutus: Sihtasutus RAEK

Saaremaa

Triin Arva, triin@sasak.ee

Asutus: Saare Arenduskeskus

Tartumaa

Laura Kalaus, laura.kalaus@arinouandla.ee

Asutus: Tartu Ärinõuandla

Valgamaa

Rasmus Onkel, rasmus.onkel@valgamaa.ee

Asutus: Valgamaa Arenguagentuur

Viljandimaa

Tiia Mikson, tiia.mikson@viljandimaa.ee

Asutus: Viljandimaa Arenduskeskus

Võrumaa

Eliis Ermel, eliis.ermel@vorumaa.ee

Asutus: Võrumaa Arenduskeskus


Konkursi korraldab Siseministeerium koostöös mittetulundusühinguga GTL Lab, kaasates konkursi tegevustesse sihtasutuse Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Haridus- ja Noorteameti ning MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus