Koolinoorte ideekonkurss “Mina suudan”

Maakondlike hindamiskomisjonide kontaktid:

Harjumaa

Gerli Veeleid, gerli@heak.ee

Hiiumaa

Hneri Reeder, henri.reeder@hiiumaa.ee

Ida-Virumaa

Kristi Krilovs, kristi.krilovs@ivek.ee

Jõgevamaa

Marve Millend, marve@jaek.ee

Järvamaa

Reelika Lepik, reelika@jarva.ee

Läänemaa

Kaja Rüütel, kaja.ruutel@laanemaa.ee

Lääne-Virumaa

Anu Oja, anu@arenduskeskus.ee

Pärnumaa

Viivika Vilja, viivika@parnumaa.ee

Põlvamaa

Kristel Koddala, kristel.koddala@polvamaa.ee

Raplamaa

Anu Kaar, anu@raek.ee

Saaremaa

Triin Arva, triin@sasak.ee

Tartumaa

Janeli Virnas, janeli.virnas@arinouandla.ee

Valgamaa

Jelena Kalames, jelena.kalames@valgamaa.ee

Viljandimaa

Kairi Ong, kairi.ong@viljandimaa.ee

Võrumaa

Eliis Ermel, eliis.ermel@vorumaa.ee


Ideekonkursi korraldab Siseministeerium heas koostöös Haridus- ja Noorteametiga, MTÜ-ga Maakondlikud Arenduskeskused, Eesti Õpilasesinduste Liiduga, Eesti Noorteühenduste Liiduga, SA-ga Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Haridus- ja Teadusministeeriumiga ning Eesti Linnade ja Valdade Liiduga.

0

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus