fbpx

Kogemuspäeviku videolood: „Ütle suurepärastele võimalustele JAH!“

04.11.2020
Kadri Koort, noorteinfo suunajuht

Noorteinfoportaal Teeviit kutsus üles noori jagama kogemuspäeviku kaudu oma lugusid ettevõtlikkusest ja osalusest. Meieni jõudsid inspireerivad ja motiveerivad lood noorte endi tegudest, mis on toetanud nende ettevõtlikkust, kaasa rääkimist ja kujundanud kogukonna noorte elu.  

Noorteinfoportaal Teeviit tänab kõiki noori, kes panustasid kogemuspäeviku lugude sarja ja inspireerivad seeläbi noori ja noortevaldkonda: Kristina Laurits, Märten Viitmaa, Lii Urb, Kristin Kooskora, Caroly Märtson, Kermo Nurmeoja, Keed Solokov, Kai Urb, Aiki Suits, Merilin Miks, Melani Alliksaar, Janella Jugaste, Diana Drobot!

Teeviit Tulevikku Youtube kanalist aadressilt https://www.youtube.com/watch?v=mMmP2IK0nco&list=PLz6Pmr6SvxeRcgQkILWvXMaiPGzNjHSac.

Noorsootöö nädal leidis aset 23.-30. novembril 2020 ja nädala fookusteemadeks oli sel aastal noorte osalus ning ettevõtlikkus. Nädalat tähistati 10. korda ning sündmus toetas eelkõige noorte informeeritust neile suunatud võimalustest noortevaldkonnas ja pakkus põnevaid tegevusi nii noortele kui noortevaldkonna töötajatele.

2020. aastal toimunud noorsootöö nädala tegevusi rahastati haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus