fbpx

Kogemuspäeviku videolood: „Ütle suurepärastele võimalustele JAH!“

Nädala raames kutsus noorteinfoportaal Teeviit üles noori jagama kogemuspäeviku kaudu oma lugusid ettevõtlikkusest ja osalusest. Meieni jõudsid inspireerivad ja motiveerivad lood noorte endi tegudest, mis on toetanud nende ettevõtlikkust, kaasa rääkimist ja kujundanud kogukonna noorte elu.  

Noorte loodud videod koondatakse noorsootöö nädala veebilehele rubriiki “Kogemuspäevik” ning jagatakse nädala kommunikatsioonitegevuste raames noortele ja avalikkusele.

Noorteinfoportaal Teeviit tänab kõiki noori, kes panustasid kogemuspäeviku lugude sarja ja inspireerivad seeläbi noori ja noortevaldkonda: Kristina Laurits, Märten Viitmaa, Lii Urb, Kristin Kooskora, Caroly Märtson, Kermo Nurmeoja, Keed Solokov, Kai Urb, Aiki Suits, Merilin Miks, Melani Alliksaar, Janella Jugaste, Diana Drobot!

Kogemuspäeviku lood leiad aadressilt www.noorsootoonadal.ee 

Teeviit Tulevikku Youtube kanalist aadressilt https://www.youtube.com/watch?v=mMmP2IK0nco&list=PLz6Pmr6SvxeRcgQkILWvXMaiPGzNjHSac.

Noorsootöö nädal leiab aset 23.-30. novembril 2020 ja nädala fookusteemadeks on sel aastal noorte osalus ning ettevõtlikkus. Nädalat tähistatakse 10. korda ning sündmus toetab eelkõige noorte informeeritust neile suunatud võimalustest noortevaldkonnas ja pakub põnevaid tegevusi nii noortele kui noortevaldkonna töötajatele.

2020. aastal toimuvaid noorsootöö nädala tegevusirahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Loe veel sarnasel teemal:

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus