Noorte infomess Teeviit 2017 | KEDA OOTAME
17348
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17348,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

KEDA OOTAME

TÄNAVU OOTAME INFOMESSILE TEEVIIT 2017 LIGI 100 EKSPONENTI ERINEVATEST SEKTORITEST

 

 

Tervis ja turvalisus

ootame organisatsioone, kes tegelevad meditsiini, tervishoiu, heaoluteenuste, tervisedenduse, rekreatsiooni, spordi, vaimse tervise, seksuaaltervise teemadega, terviseturismi, esmaabi ja teiste sarnaste teemadega (praktiseerides või õpetades neid erialasid). Ootame organisatsioone, kes on seotud turvalisuse tagamisega, kuriteoennetusega, päästetegevusega, kaitsetegevustega, küberkaitsega ja muude sarnaste tegevuste elluviimise või õpetamisega, mis aitavad tagada turvalist elukeskkonda.
Rahvusvahelisus ootame organisatsioone, kes loovad noortele rahvusvahelise kogemuse saamise võimalusi, õpetavad keeli ja kultuure. Pakuvad Euroopa vabatahtliku teenistuse võimalusi. Tutvustavad teistes riikides õppimis- ja töötamisvõimalusi.
Karjäär ootame organisatsioone, kes tegelevad karjäärinõustamise, värbamise, tööelu erinevate aspektide tutvustamise, tööturuteenuste pakkumise, tööohutuse ja muude tööelu ja karjääriplaneerimist puudutavate tegevustega. Ootame organisatsioone, kes tegelevad õpetamise, koolitamise, juhendamisega, töötavad välja metoodilisi õpetamise ja õppimisega seotud materjale, kursuseid, mänge või tegelevad muude suunamise, õpetamise ja juhendamisega seotud arendusteemadega.
Loovus

ootame organisatsioone, kelle jaoks on oluline loometegevus ja selle õpetamine ning juhendamine. Ootame nii fotonduse, näitlemise, filmimise, kunsti, disaini, kirjanduse, tantsu, muusika, käsitöö ja teiste loometegevuste esindajaid.

Teadus, inseneeria, tehnoloogia ootame organisatsioone, kes tegelevad inseneride töö või väljaõpetamisega. Ootame neid, kes on seotud tehnika ja materjalitöötlemise aladega, kes tegelevad metallitööstuses, puidutööstuses, elektroonikatööstuses, aga ka nt keemia-, ravimi- või toiduainetööstuses jms. Ootame organisatsioone, kes tegelevad teaduse populariseerimise teemadega. Ootame organisatsioone, kes tegelevad ehituse, arhitektuuri, linnaplaneerimise, logistika vms erialadega või on seotud erinevate konstruktsioonide ja ehitusmaterjalide tootmisega, erinevate ventilatsiooni-, kütte- ja muude sarnaste süsteemide õpetamise ja tootmisega.
Info- ja
kommunikatsioonitehnoloogia
ootame organisatsioone, kes tegelevad erinevate info- ja kommunikatsioonitehnoloogiliste lahenduste väljatöötamise ja arendamisega ning vastava kutsega inimeste väljaõpetamisega. Tegelevad robootika, programeerimise, veebidisaini, virtuaalreaalsuse jt sarnaste teemadega.
Ühiskondlik aktiivsus ootame organisatsioone, kes tegelevad kodanikuaktiivsusse, riigikorralduse, noorte ettevõtlikkuse ja osaluse ning muude sarnaste teemadega.
Majandus ja ettevõtlus ootame organisatsioone, kes on tegevad majanduse, ettevõtluse, panganduse, turunduse valdkonnas või tegelevad vastava ala õpetamise ja juhendamisega.
Teenindus ootame organisatsioone, kes tegelevad kaubanduseteemadega, õpetavad kergetööstuse erialasid, kes on toitlustuse, hotellinduse, heaoluteenustega jms seotud.
 Loodus ja keskkond ootame organisatsioone, kes on seotud keskkonnakaitse ja -korralduse, loodushoiu, loodusvarade, bioloogia, veterinaaria, energeetika, põllumajanduse, metsanduse ja teiste sarnaste teemadega.
Noorte infomess Teeviit 2017 toimub 7.-8. detsembril Eesti Näituste Messikeskuses, Tallinnas. MESS ON KÜLASTAJATELE TASUTA!