#kannankiivrit kampaania tingimused

1. Kampaania korraldajad on Haridus- ja Noorteamet, Teeviit ja Transpordiamet (edaspidi kampaania korraldaja).

2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania korraldaja poolt käesolevates tingimustes. Kõik kampaania korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

3. Kampaania toimub ajavahemikus 24. mai–18. juuni 2021.

4. Kampaania peamised tegevused toimuvad sotsiaalmeediakanalites Facebook, Instagram ja TikTok.

5. Kampaania auhinnad ja loosimised:

a) kampaania perioodil enim like (meeldimisi) saanud avalikud postitused Instagramis ja TikTokis, kus on lisatud #kannankiivrit, võidavad 100€ Hawaii Expressi spordipoe kinkekaardi. Postituste meeldimiste arv fikseeritakse 16. juunil 2021 kell 9.00

b) kampaanias osalejate vahel loositakse välja 10 Teeviit ja 10 Transpordiameti meenekotti 16. juunil 2021

6. Auhinda ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.

7. Auhinna võitjaga võetakse ühendust sotsiaalmeedia konto kaudu ning edasine suhtlus toimub võitjaga kasutades tema esitatud kontaktandmeid.

8. Kampaania korraldaja võtab võitjaga ühendust ning saadab auhinna võitjale Omniva pakiautomaati. 

9. Kampaania korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt lõpetada juhul, kui ilmnevad kampaaniareeglite olulised rikkumised või kuritarvitamised. Samuti on kampaania korraldajal õigus kampaania ühepoolselt vääramatu jõu tõttu lõpetada. Kampaania korraldaja teavitab sellest kampaania korraldaja veebilehel www.teeviit.ee.

10. Lisainfo saamiseks palume pöörduda kampaania korraldaja poole e-posti teel teeviit@harno.ee kasutades pealkirjas märksõna “kannankiivrit”.

11. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid ja kaebused tuleb esitada kirjalikult kampaania korraldajale e-posti teel teeviit@harno.ee. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid ja kaebused seitsme tööpäeva jooksul alates nende saamisest.

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus