KANDIDEERI: tüdrukute tehnoloogialaager 14.-27. juuli Tallinnas

WiSci STEAM tüdrukute tehnoloogialaagrisse kandideerimise lõpptähtaeg läheneb

USA saatkond Eestis kutsub kandideerima meie tüdrukute laagrisse Women in Science (WiSci) STEAM Camp for Girls aktiivseid ja esitatavatele nõuetele vastavaid tüdrukuid. Laager toimub sel suvel Tallinnas  14. – 27. juulini. See tasuta  ja majutusega suvelaager toimub koostöös avaliku ja erasektoriga ning USA välisministeeriumi, Girl Up fondi, Google’i ja Intel’iga, et pakkuda sajale tüdrukule Eestist, Lätist, Poolast, Gruusiast ja Ameerika Ühendriikidest  ainukordset võimalust õppida IT ekspertide juhendamisel tehnilisi oskusi alates droonidest  tehisintellektini, samal ajal luues sõprussidemeid üle kogu maailma.

Oleme põnevil, et saame tüdrukutele anda võimaluse tulevikuks  oskusi teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduse, kunsti ja disaini ning matemaatika vallas (STEAM – Science, Technology, Engineering, Arts & Design, Mathematics).  Kuid me vajame teie abi, et te levitaksite seda informatsiooni heade kanditaatide seas.

Avalduste vastuvõttu laagrist osavõtjatele pikendati kuni 5. maini!  Selles laagris antakse tüdrukutele ka juhtimise- ja  ettevõtluse-alast koolitust, andes hea stardi edukale karjäärile tulevikus.

Neid juhendatakse individuaalselt ja toetatakse STEAM- valdkondades töötavate naiste poolt.  WiSci STEAM laagrid on varem toimunud Rwandas, Namibias, Malawis, Gruusias ja viimati Peruus ning nüüd esmakordselt Euroopa Liidus. Te soovite kindlasti osaleda selles ajaloolises algatuses!

Me otsime ka nelja tudengiealist noorte juhendajat Eestist, kes oleksid osavõtjatele koordinaatoriteks ja eeskujuks kogu programmi vältel.

Kandideeri kohe või jaga seda informatsiooni oma võrgustikuga!

Laagris osalejatele esitatavad nõudmised on järgmised:

  • Tüdrukud vanuses 15 kuni 18 aastat
  • Ameerika Ühendriikidest, Eestist, Lätist, Poolast või Gruusiast
  • Vähemalt aasta keskkooli lõpetamiseni
  • Huvi STEAMi teemade vastu (teadus, tehnoloogia, inseneriteadus, kunst, disain, matemaatika)
  • Väga hea inglise keele oskus

Juhendajatele esitatavad nõudmised on järgmised:

  • Naised vanuses 20 kuni 22
  • Elavad Eestis
  • Õpivad kraadi saamise eesmärgil STEAM erialasid
  • Väga hea inglise keele oskus
  • On vabad ajavahemikul 9. – 27. juuli

Avalduste vastuvõtmine juhendajatele suletakse sel pühapäeval, 14. aprillil. Juhendajatele on ette nähtud nii majutus, toitlustus, transport kui ka stipendium.

Lisateabe saamiseks ja programmil kandideerimiseks külastage veebisaiti ja jagage seda teavet oma võrgustikuga.

Kui teil on lisaküsimusi, pöörduge USASaatkond@state.gov poole.

 

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus