Kandideeri: LEO-klubi otsib uusi aktiivseid liikmeid

LEO-klubi on Lions-klubi (maailma suurim heategevuslik vabatahtlike organisatsioon) noorem organisatsioon, mis ühendab tublid, aktiivsed ja heatahtlikud noored. Meie eesmärgiks on pisemate ja suuremate tegudega maailma natukenegi paremaks paigaks muuta.  LEO-klubi Tallinna liikmetega korraldame jõuludel iga aasta heategevusliku kontserdi, osaleme vabatahtlikena erinevatel üritustel, korraldame ühistegevusi laste- ja noortekodudega, lööme kaasa Lions-projektides ning teeme palju muud põnevat.

Leo-klubi Moto on:

  • Juhtimine (Leadership) – leodel on võimalus arendada oma juhtimis-, planeerimis- ja motiveerimisoskust.
  • Kogemus (Experience) – leod õpivad tundma koostöö tähtsust ning arendavad team’i tunnetust.
  • Võimalus (Opportunity) – liikmestaatus Leo-klubis võimaldab noortel silma paista, arendada ja tugevdada isikuomadusi ning pälvida tunnustust eduka koostöö ja osaluse eest.

 

Ühiskondliku tegevuse kõrval on klubielu keskpunktis SÕPRUS. Klubisiseselt võetakse ette erinevaid tegevusi – väljasõite, matku, pidusid, spordiüritusi ja palju muud huvitavat. Avanevad ka rahvusvahelised võimalused: noortevahetuse programmid ja -laagrid, leode kokkutulekud (nii Eestis kui ka välismaal) ning igal Leo-klubil võib olla sõprusklubisid üle kogu maailma.

LEO-klubi Tallinn ootab oma klubisse uusi aktiivseid liikmeid vanuses 18-30!

Võta ühendust Facebookis: Leo Club Tallinn

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus