fbpx

Kandideeri: BAFF stipendiumiga tasuta suveks USA-sse

Balti-Ameerika Vabaduse Fond (BAFF) kutsub 11. klassi õpilasi kandideerima Liidriakadeemiasse, mis pakub stipendiumi abil võimalust tuleval suvel veeta pea üks kuu Ameerikas ja seda tasuta!

Liidriakadeemia programm on mõeldud 11. klassi õpilastele, kes soovivad arendada oma ettevõtlikkust ning liidrioskusi. Programmi raames reisivad 30 valitud kandidaati kogu Baltikumist Ameerikasse, kus nad kolme nädala jooksul sukelduvad põnevasse ettevõtluse maailma, külastavad kohalike ettevõtteid, õpivad turundusplaani tegema, oma äriplaani kaitsma ja palju muud. Programm sobib noorele, kes näeb end tulevikus liidrina ükskõik, millises eluvaldkonnas või sektoris.

Liidriakadeemias on õppetöö ning puhkuse vahel sobilik tasakaal ning lisaks uute teadmiste omandamisele tutvuvad noored kohalike vaatamisväärsustega, külastavad lõbustusparki jpm. Viimase nädala veedavad õpilased aga New Yorki ja Washingtoni külastades.

NÕUDMISED STIPENDIUMILE KANDIDEERIMISEKS

Kandideerida saavad õpilased, kes on hiljemalt 1. juuliks 16 aastat vanad  ning astuvad keskkooli viimasesse klassi Liidriakadeemiale järgneval sügisel. Kandidaatidelt oodatakse inglise keele oskust tasemel, mis võimaldab osaleda seminaridel ja osa saada igapäevastes tegevustes.

BAFF Liidriakadeemia stipendium hõlmab järgmist:

  • Lennupiletid
  • Liidrikoolitus
  • Majutus, toitlustamine
  • Ekskursioonid
  • Tervisekindlustus ja 24/7 tugi

Osalejal tuleb kaasa võtta taskuraha umbes 300 USA dollarit.

Programmis osalemiseks tuleb kandidaatidel esitada vajalikud dokumendid ning parimad kandidaadid kutsutakse intervjuule. Avalduste esitamise tähtaeg on 11. märts 2019.a.

BRITA KOGEMUS BAFF PROGRAMMIS

“Osalesin BAFF liidriakadeemia programmis USA’s 2018 aasta suvel. Liidriakadeemia andis mulle väga hea ülevaate ärimaailmast. Kuu aja jooksul kohtusime mitmete ettevõtjatega, õppisime põneval viisil ettevõtlust, avastasime Portlandi ja lõbutsesime ka! Õppejõud olid imelised ning see kuu möödus linnutiivul. Suhtlen siiani tihedalt oma toakaaslasega ja tänu sellele programmile olen 30 sõbra võrra rikkam!”

Brita Tõnisson, BAFF Liidriakadeemia 2018 osaleja

LISAINFO

Lisainfot programmi ja kandideerimistingimuste kohta leiad veebilehelt.

Eeva Kauba
BAFF koordinaator Eestis
+372 555 28323
ekauba@ciee.org
http://www.balticamericanfreedomfoundation.org/

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus