Kampaania “Jaga oma lugu”

12.august on rahvusvaheline noortepäev ning seekordne noortepäev innustab noori julgemalt kõnelema vaimsest tervisest ning kutsub üles jagama oma lugu sellest, kuidas oma vaimset tervist hoida, turgutada, märgata. 

Vaimne tervis, sellest rääkimine ja selle hoidmine, on oluline. Inspireeri ja jaga oma lugu teistega!


Jaga oma nippe Instagramis

  • jaga perioodil 12. – 10.09 Instagramis oma lugu, kuidas turgutad või hoiad oma vaimset tervist;
  • kasuta teemaviiteid #hoianennast #vaimnetervis #jagaomalugu ning tag’i  @teeviit – postitusi jagab Teeviit hea meelega ka oma Instagrami lehel;
  • tag’i sõber või ka mitu, kes samuti oma vahvaid harjumusi vaimse tervise toetamisest jagada võiksid – iga kogemus loeb!

Instagrami postitus võiks koosneda vahvast visuaalsest materjalist, nt pilt raamatut lugedes, metsarajal jooksuringil, hetk lemmikloomade seltsis vms ning jutustusest, milliseid teadlikke samme teed selleks, et oma vaimset tervist hoida, säästa, turgutada. 


Jaga oma lugu – kuidas oled hakkama saanud 

  • Kirjuta teeviit@teeviit.ee kuidas oled ette tulnud vaimse tervise murega hakkama saanud.
  • Sinu soovil ja koostöös spetsialistidega on võimalik avaldada Sinu lugu Teeviit portaalis – Sinu kogemus võib teisigi noori aidata!

Kampaania kestab 12.augustist kuni 10.septembrini.

Vaata ka

 

Tegevusi rahastatakse Haridus- ja Teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Loe veel sarnasel teemal:

Meie partnerid

TAGASISIDE
×

Kirjuta meile oma arvamus