Search
Close this search box.
OTSI

Pardiralli 2023 stardib juba õige pea, kuidas osaleda?

Kümnendat korda toimuv Pardiralli ehk vannipartide võiduujumine vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks toimub lastekaitsepäeval, 1. juunil Kadrioru pargis. Seda saab vaadata ETV kanalilt algusega kell 19:30, ent kuidas on võimalik osaleda?

Enne võistlust saab iga annetaja – nii üksikisik, pere, sõpruskond kui ettevõte – hakata ühe nummerdatud vannipardi sponsoriks. Endale sobiva summa saab valida Pardiralli lehel www.pardiralli.ee. Annetusi võib teha ka mitu ja toetada niimoodi võistlustules mitut parti.

Annetuste kogumise kampaania lõpeb meeleoluka perepäevaga, mille kulminatsiooniks on tuhandete kummipartide „ujumisvõistlus“. Kõik sponsori leidnud pardid lastakse korraga Kadrioru pargi kanalis vette, kus nad läbivad kindlaks määratud distantsi.

Finišis ootavad tublisid sportlasi juba treenerid ning abilised, kes pardid kokku korjavad ning kuivama ja puhkama viivad. Esimesena finišisse jõudnud vannipart toob oma toetajale ürituse peaauhinna ning kõikide teiste osalejate vahel loositakse välja veel palju toredaid üllatusauhindu.

Pardid paigutatakse talveperioodiks mõnusasse sooja puhkeruumi, kuni kevadiste parditalguteni, mil tuleb taas treeningutega alustada.

Järgmisel aastal taaskasutatakse juba varasemalt võistlustules olnud parte, millest pooltel on juba 6-aastane kogemus. Taaskasutatavatele partidele lisanduvad uued pardid, kui võistluses osalevate partide arv suureneb, ning osad veteranidest vajavad ka väljavahetamist.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu  poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus –  vannipartide võiduujumine, mille eesmärgiks on tõsta teadlikkust vähihaigete laste ja nende vanemate olukorrast ja kutsuda inimesi ning ettevõtteid neid toetama.

Skip to content