OTSI

Inger-Paula Ude

Toimetuse liige

Olen 17-aastane noor muusik ja lapse õiguste saadik ning õpin Tallinna Muusika- ja Balletikoolis koorijuhtimist. Minu päeva sisustavad tavaliselt palju muusikat ja hea seltskond. 

Peale muusika huvitab mind veel meedia, filmindus ja see, kuidas Eestimaa lastel ja noortel päriselt läheb. Ma arvan, et Olav Ehala on väga hästi viisistanud lastelaulu “Vitsalaul”, mis räägib sellest, et head lapsed kasvavad vitsata. 
Kõik lapsed on head, aga meil kõigil on vahest halbu päevi ja selle eest ei tohiks kedagi halvasti kohelda, sest nagu laulisõnad ütlevad: “Arm aitab enam kui hirm.” 

Minu suureks unistusekson see, et kõigi laste ja noorte unistused täituksid. Armastan öelda, et unistada tuleb suurelt ning samamoodi unistan ka mina ise ja pürgin iga päev enda unistuste poole. 

Skip to content