Search
Close this search box.
OTSI

4 põhjust, miks minna suvel laagrisse

Laager võib esialgu tunduda hirmutav, kui sa pole sellega varem kokku puutunud. Ära muretse – on väga palju noori, kes tunnevad laagri lõpus, et nad ei taha, et laager veel läbi saaks! Miks see nii on? 

Kui vastad järgmisele neljale küsimusele jaatavalt, ei ole mõtet enam kauem oodata, vaid kiiresti omale laager välja valida! 

Laager on selleks täpselt õige koht! Laagris ei ole Su vanemad kõrval, et öelda, mida ja millal teha tuleks – Sa saad seda ise otsustada! Seal küll teatavad reeglid ja ajakava, kuid sul on oluliselt suurem vastutus iseenda eest. 

Laagrisse tuleb kokku palju erinevaid Sinu vanuses noori, kellel on tõenäoliselt sarnased mured ja rõõmud. Tihti leitakse laagrist omale väga häid sõpru, kellega jäädakse ka peale laagrit kontakti ning hakatakse aastast-aastasse koos laagris käima. 

Valides laagri oma huvide järgi, saad sellega tegeleda järjest koguni nädal aega! Tundub põnev, et saad tegeleda asjaga, mis sulle põnevust pakub läbi huvitavate tegevuste, millest kõiki pole sa varem ehk üldse proovinudki. 

Laagris on tihti mitmeid tegevusi, kus saad ka ise käed külge panna – teha mõnd kooki, grillida lõkkeõhtul, aidata kasvatajat tegevuste ettevalmistamises ja läbiviimises, algatada ise mingeid tegevusi, mida laagris teistega koos teha ja palju muudki! 

Seiklused ja uued kogemused ootavad Sind! 

Artikli toimetas noorteinfoportaal Teeviit juunior peatoimetaja Liise Timmo.

Skip to content